„Šilutės naujienų” kalėdinis fotografijų konkursas

Šilutės eglė. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Ar laukiate didžiųjų žiemos švenčių? Siūlome pasidalinti savo laukimo nuotaika su visais!

„Šilutės naujienos” skelbia kalėdinį fotografijų konkursą.

Parodykite, kaip ypatingai, kūrybingai, avangardiškai, netikėtai, jaukiai, nostalgiškai, spalvingai ar dar kaip kitaip šventiškai papuošėte eglutę, namus, jus supančią aplinką.

O gal kalėdinę nuotaiką jums sukuria jūsų firminis šventinis kepinys, pavyzdžiui žaliai nuspalvinti imbieriniai sausainiai? Gal kasmet mezgate po naują kojinių ar pirštinių porą?

Siųskite visas puošmenas, kurios jums sukuria kalėdinę dvasią, mums el. paštu reklama@silutesnaujienos.lt. Nuotraukas siųskite iki Kalėdų – gruodžio 24 d.

Forografijas talpinsime interneto svetainėje http://silutesnaujienos.lt/ ir https://www.facebook.com/silutes.naujienos.

Komentaruose galite balsuoti už jums labiausiai patinkančias puošmenas ir išrinkti savo favoritą. Redakcija taip pat išrinks labiausiai patinkančią nuotrauką ir abu nugalėtojus apdovanos mielu siurprizu.

Mes būsime kaip Kalėdų Seneliai, nes visiems konkurso dalyviams dovanosime „Šilutė 500” atvirukų rinkinį arba firminį „Šilutės naujienų” tušinuką!

Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.