„Šilutės naujienų“ žurnalistė – konkurso nugalėtoja

apdovanojimaiEuropos Komisijos atstovybėje Vilniuje buvo apdovanoti konkurso „Geriausios Europos istorijos“ nugalėtojai. Tarp jų – „Šilutės naujienų“ žurnalistė Simona Pužaitė.

Jos rašinys apie Šilutės pirmosios gimnazijos lietuvių kalbos mokytoją Vaidą Galinskienę, kalbančią senąja Klaipėdos krašto gyventojų šišioniškių kalba, sužavėjo ne tik portalo DELFI skaitytojus, bet ir konkurso organizatorius. Straipsnis gavo daugiau nei 7 tūkst. skaitytojų balsų.

Visą mėnesį DELFI portalo svetainėje „Pilietis“ vykęs konkursas „Geriausios Europos istorijos“ sulaukė ypatingo dėmesio – keturiose skirtingose kategorijose buvo publikuoti 33 rašiniai, o nugalėtojus rinko beveik 18 tūkst. skaitytojų.

Visi rašantys, fotografuojantys ir filmuojantys buvo kviečiami siųsti savo istorijas temomis: „Modernus kaimas“, „Vartotojų teisės“, „Ekologiška ekonomika“, „Mokslo ir kultūros šviesuliai“.

Daugiausia balsų kiekvienoje iš tematinių kategorijų surinkusių rašinių autoriai apdovanoti prizais. Apdovanojimus – nešiojamuosius kompiuterius bei specialius DELFI prizus ir diplomus – nugalėtojams įteikė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas Giedrius Sudikas ir DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė – Budrienė.

Simonos straipsnis „Vaikų ir scenos užburta mokytoja – vaikščiojantis muziejus“ varžėsi su dar 11 rašinių kategorijoje „Mokslo ir kultūros šviesuliai“. Jis surinko 68 proc. DELFI lankytojų balsų savo kategorijoje.

S.Pužaitė džiaugiasi, kad konkurso ir populiaraus interneto portalo dėka apie Šilutės kraštą bei unikalią šišioniškių tarmę sužinojo dar daugiau žmonių.