Šilutės neįgalieji atidarė plaukiojimo sezoną

Šilutės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, išgirdusi narių mintis apie pabuvimą gamtoje, netruko suorganizuoti pasiplaukiojimą laivu iš Rusnės.

Norinčiųjų plaukti ieškoti nereikėjo, nes neįgalieji jau pasiilgo gamtos ir gaivaus vėjo gūsio.

Susirinko 45 žmonių grupė, visi su gera nuotaika autobusu buvo nuvežti į Rusnės prieplauką kur jau laukė laivas „Simbas“ su kapitonu A. Dirse. Nuotaikinga kelionė Nemuno deltos kanalais prasidėjo, akys džiaugėsi žaluma, lelijų plantacijomis, gulbių pulkais.

Praplaukę Uostadvarį pamatėme Ventės rago gaudykles, švyturį, tolumoje boluojančias Nidos kopas. Jau tradicija tapusiame pasiplaukiojime kaskart sugalvojame kažką naujo: tai sveikiname Jonus, tai Onutes, o šiemet surengėme 19-os naujai į draugiją įstojusių narių „krikštynas“.

Paskaitę priesaiką ir „pašventinti“ šiltu marių vandeniu, naujokai apdovanoti užimtumo būrelio moterų Irmos Reikertienės ir Onutės Miklovienės pasiūtomis prijuostėms, kurių kišenėse rasti linkėjimai sušildė visų širdis.

Praplaukėme mūsų „Veneciją“ – Mingę su spalvingais namukais ir gražuoliais laivais ir su gera nuotaika grįžome į uostą. Malonus kapitono bendravimas, nepakartojama jo žuvienė vainikavo mūsų kelionę.