Šilutės pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė du pažeidėjus

"Didžiuojamės kolega – Modestu Žukausku, kuris savo misiją – „Ginti. Saugoti. Padėti.“ atlieka neskaičiuodamas darbo valandų".

Tauragės aps. VPK Šilutės r. PK Veiklos skyriaus tyrėjas balandžio 8 d. apie 10.41 val., ne tarnybos metu, Šilutės r., Barzdūnų k., pastebėjo iš kiemo išvažiuojantį automobilį „Seat“, kurio vairuotojui, pareigūno žiniomis, yra atimta teisė vairuoti.

Pareigūnas siekdamas užkirsti kelią galimai nelaimei, priėjo prie automobilio vairuotojo ir prisistatė esantis policijos pareigūnas. Bendraujant su pažeidėju, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, todėl pareigūnas nedelsiant iškvietė kolegų ekipažą. Atvykus pareigūnams, 49-erių vairuotojui nustatytas sunkus – 2,72 prom. girtumas.

Šio pareigūno dėka nuo pelnytos bausmės neišsisuko ir „krosinio“ motociklo mėgėjas.

2021 m. kovo 27 d. apie 10.15 val. pareigūnas, ne tarnybos metu, prie degalinės „Andopas“, pastebėjo „krosinį“ motociklą be valstybinių numerių. Pareigūnui priėjus prie  vairuotojo ir su juo bendraujant, šis prisipažino, kad nėra įgijęs teisės vairuoti, o motociklas neįregistruotas nustatyta tvarka. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai, pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą.

„Didžiuojamės kolega – Modestu Žukausku, kuris savo misiją – „Ginti. Saugoti. Padėti.“ atlieka neskaičiuodamas darbo valandų”.