Šilutės pirmoji gimnazija – valstybės atkūrimo šimtmečiui

 4Nuo balandžio 24 iki gegužės 4 dienos Šilutės pirmoji gimnazija vykdė su sportu ir sveikata susijusius  renginius „Išjudink save“. Šiais metais kelias savaites mokykloje buvo organizuojami renginiai, skirti sveikatingumo mėnesiui.

Įvairia sveikatingumo veikla buvo užimti visi mokiniai. Visą šį laikotarpį gimnazijoje buvo propaguojamas sveikas gyvenimo būdas, skleidžiamos sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinios.

Visi žino, jog fizinis aktyvumas yra vienas svarbiausių aspektų, norint išlikti sveikiems. Šiemet ypač daug dėmesio buvo skirta sporto renginiams. Kūno kultūros mokytojai D.Plaipienė, R.Drungilas, V.Kirjanovas organizavo įvairių klasių vaikinų krepšinio ir merginų tinklinio varžybas, rajono mokyklų kroso estafetės varžybas. Taip pat organizuota sveiko maisto diena gimnazijos valgykloje, „Šokio ir aerobikos fiesta“ bei daug kitų įdomių renginių. Ir nors renginių maratonas jau pasibaigė, tačiau sveikatingumo renginiai ir toliau kvies mokyklos bendruomenę aktyviai juose dalyvauti, kad mokiniai išsiugdytų nuostatą gyventi sveikai bei suvoktų sveikatą kaip didžiausią vertybę.

Tą savaitę gimnazijoje vyko ir menų renginiai, skirti valstybės atkūrimo šimtmečiui. Labiausiai valstybės šimtmetį įprasminantis renginys buvo gimnazijos bendruomenės susibūrimas kiemelyje. Gimnazijos kieme buvo sodinamas valstybės atkūrimo šimtmečio ąžuolas – šimtmetį įprasminantis medis, žaliuosiantis ateinančioms kartoms. Taip pat turėjome progą išvysti mokinių ir mokytojų kurtą spektaklį „Atžalynas“ pagal K.Binkio pjesę. Spektaklis žiūrovams paliko puikų įspūdį.