Šilutės rajone – tarptautinis literatūrinis ruduo (programa)

ruduoooooKas treji metai į Pamario kraštą sugrįžta dabar jau ketvirtoji, tarptautine tapusi, literatūrinio rudens šventė – konkursas „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį… 2012”.

Šiemet ji bus ypatinga, nes įsteigta Fridricho Bajoraičio literatūrinė premija (su meninėmis regalijomis) už brandžią poezijos ar prozos knygą.

Renginys kasmet kitoks savo formos ir turinio raiška, žodžio kūrėjų geografija.

Tradicinis literatūrinis ruduo „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…“ suteikia unikalią galimybą iš Šilutės krašto kilusiems, ar kitaip su juo susijusiems knygininkams teikti savo trejų metų (šįmet 2009-2012) publikuotą kūrybą vertinimui, būti pripažintais, įvertintais, pastebėtais.

Šių metų literatūrinio rudens konkursui jau pristatytos 54 autorių 69 knygos. Dalyvauti šventėje – konkurse įregistruoti 37 prozininkai, poetai, literatai mėgėjai, mokslininkai, 10 knygų sudarytojų, redaktorių ar knygų parengėjų, 4 vertėjai, 4 iliustruotojai arba meninės fotografijos autoriai, kitų knygos žanrų atstovai.

Išskirtinis šįmetinio literatūrinio rudens bruožas – ne tik vertinimui pateiktų knygų gausa, bet ir literatūros žanrų įvairovė.

Parsisiųsti programą (.pdf)

Literaturinis ruduooooo

Silutes naujienu LOGO copy