Šilutės rajono jaunimo sąskrydis

jaunimo saskrydisPraėjusį savaitgalį beveik 40 jaunų žmonių susirinko į asociacijos „Pamario jaunimas“ surengtą dviejų dienų sąskrydį. Šilutiškiai sulaukė svečių ir iš Palangos bei Pagėgių.

Susirinkusieji turėjo galimybę ir pailsėti, ir dalyvauti įvairiuose žaidimuose, naktiniame žygyje, pavakaroti prie laužo.

Į sąskrydį su komanda užsuko dviračiu keliaujantis palangiškis Tautvydas Lubys, 2012 metais pelnęs „Palangos jaunuolio“ titulą. Jie per aštuonias dienas įveikė 760 kilometrų – pasiekė Vilnių ir grįžo atgal, kiekviename mieste susitiko su jaunimu.

„Šiais metais Palanga – Lietuvos kultūros sostinė, taip pat miestas švenčia 760 metų jubiliejų, o Palangos senoji gimnazija mini 90 metų sukaktį. Iniciatyvus bei aktyvus Palangos jaunimas siekia šias datas pažymėti savaip“, – pasakojo Palangos miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė.

Šilutės jaunimas diskutavo su svečiais, vakarojo. Sekmadienio rytą juos išlydėjo į kelionę.

Išrinktos „Sąskrydžio sielos“ – aktyviausi ir linksmiausi dalyviai Asta Jurkutė bei Gediminas Genevičius.

Paryčiais užklupęs lietus ir perkūnas nesugadino nuotaikos.

Asociacija „Pamario jaunimas“ dėkoja Šilutės rajono savivaldybei už patvirtintą projektą ir skirtus 1900 litų, sporto klubui „Ventvėjas“ – už tai, kad savo teritorijoje leido įsikurti, vadovams Vilmai Lenz – Schurr bei Rimvydui Petrauskiui – už neįkainojamą pagalbą organizuojant renginį, Šilutės šaulių kuopos vadui Donatui Jauniui – už paskolintą „krosnį“, ant kurios buvo gaminamas maistas, parduotuvės „Elona“ kolektyvui – už nuoširdų bendradarbiavimą, patarimus, skautams – už įrengtą laužavietę.

Sąskrydžio dalyviai įsitikino, kad toks renginys turėtų vykti ne dvi, o tris dienas.