Šilutės rajono krepšinio pirmenybių finalai – jau rytoj

krepsinis rajono_F1Savaitgalį buvo sužaistos aštuonerios Šilutės rajono krepšinio pirmenybių rungtynės. Komandos aiškinosi, kurios kovos dėl I vietos Mažosios taurės finale ir kurios kovos dėl Didžiosios Usėnų Dėduko taurės.

Paaiškėjo, kad Mažosios taurės sieks Šilutės sporto mokyklos komanda „SM-1999“ ir „Draugystė“, o Didžiąją taurę bandys laimėti „Pilupis“ ir „Fen-Team“.
Mažosios taurės link

Patekti į Mažosios taurės finalą siekė „SM-2001“ (treneris Petras Jonikas) su „Draugyste“ (treneris Gedas Mirauskas) ir „Vilkyčiai“ su „SM-1999“. Komandos žaidė iki dviejų pergalių.

Visuose susitikimuose netrūko didelių emocijų ir pykčio proveržių. Tai dažnai pasitaiko rajono krepšinio pirmenybių rungtynėse, kai komandos kovoja dėl vietos finale. Ne išimtis – susitikimas tarp „SM-2001“ ir „Draugystės“. Komandos žaidė taškas į tašką, aikštelėje vyko chaosas – daugiau kalbų nei žaidimo.

Sužaidus visas 40 minučių, rezultatas buvo lygu. Pratęsimo nebuvo, nes komandos nusiraminusios sutarė, kad nugalėtojus lems antrasis susitikimas.

Antrosios rungtynės taip pat visiems kainavo daug nervų, bet pergalę vos dviem taškais – 80:82 – laimėjo „Draugystė“.

„SM-1999“ komanda, kurią treniruoja Alius Rauluševičius, du kartus nugalėjo „Vilkyčių jėgą“ – 101:91 ir 91:83.

Tad „SM-1999“ pateko į Mažosios taurės finalą kovoti su „Draugyste“, o „Vilkyčių jėga“ su „SM-2001“ liko išsiaiškinti, kuri mažajame finale laimės III vietą, kuri – IV vietą.

Sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis džiaugiasi, kad rajono krepšinio pirmenybėse dalyvavo trys mokyklos komandos. Nors viena jau iškrito, bet „SM-1999“ auklėtiniai vienos spalvos medalius tikrai padovanos. Tik neaišku, ar tai bus sidabras ar auksas. O iš „SM-2001“ tikimasi sulaukti bronzos.

Usėnų Dėduko taurės link

Patekti į Didžiosios Usėnų Dėduko taurės finalą siekė „Pilupis“ su „Vandentiekiu“ ir „Fen-Team“ su „Švėkšna“.

Šios komandos žaidė ramesnį krepšinį, buvo gražių epizodų bei dėjimų į krepšį. „Fen-Team“, vadovaujama Kęstučio Vaičiūno, du kartus nugalėjo „Švėkšną“ – 84:74 ir 100:73 – ir pateko į finalą.

Jų varžovai bus pernai metų rajono krepšinio pirmenybių laimėtoja – „Pilupio“ komanda, kuriai vadovauja Mindaugas Lileikis. „Pilupis“ dabar abu kartus įveikė „Vandentiekį“ 85:62 ir 109:77.

Dėl III vietos kovos „Vandentiekis“ su „Švėkšna“.

Jau rytoj, balandžio 8 dieną, nuo 11 val. kviečiame visus, norinčius stebėti Šilutės rajono krepšinio pirmenybių Usėnų Dėduko taurei laimėti finalus.

Dėl III vietos varžysis „Vilkyčiai“ ir „SM-2001“, iškart po jų dėl Mažosios taurės kovos „SM-1999“ ir „Draugystė“.

14 val. vyks tritaškių konkursas, o po jo vyks „Vandentiekio“ ir „Švėkšnos“ kova dėl III vietos Didžiosios taurės finale. Dėl pagrindinio prizo – Didžiosios Usėnų Dėduko taurės bei piniginio prizo kovos „Pilupis“ ir „Fen-Team“.