Šilutės rajono kroso varžyboms oras buvo užsakytas

pavasario krosasŠilutės sporto mokykla organizavo Šilutės rajono mokinių pavasario kroso varžybas, kurios vyko saloje, esančioje netoli miesto stadiono. Krose dalyvavo 5-12 klasių mokiniai.
Tarp gimnazijų pirmąją vietą iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, o tarp pagrindinių mokyklų geriausiai pasirodė Kintų mokykla.

Viena iš varžybų organizatorių Loreta Stančiauskienė džiaugiasi, kad keleri metai iš eilės būtent kroso dieną oras tarsi pagal užsakymą  pagerėja: išlenda saulė, išsisklaido debesys. Geras oras didžiuliam būrui bėgikų palaikė puikią nuotaiką.
Mokinių komandos turėjo nubėgti 500 m ir 1000 m ilgio kroso maršrutus.

2004-2005 m. gimę mokiniai varžėsi 500 m nuotolyje.

Mergaičių grupėje pirmoji finišą kirto Traksėdžių mokyklos mokinė I.Nausėdaitė, antroji buvo G.Šiaudvytytė, kuri gynė M.Jankaus mokyklos garbę, trečioji – K.Alkimavičiūtė (Pamario pagr. mokykla). Vaikinų grupėje greičiausias buvo A Kuznecovas (Pamario pagr. mokykla), antrasis – N.Zaniauskas iš Junkaičių, trečiasis – kintiškis L.Kasparavičius.

Tokį patį nuotolį įveikė ir 2002-2003 m. gimę mokiniai. Mergaičių grupėje pirmoji vieta atiteko  E.Bagdonaitei iš Traksėdžių, antroji – J.Lapinskaitei iš Juknaičių, trečioji – N.Kuprytei (Pamario pagr. mokykla).
Vaikinų grupėje greičiausias buvo M.Jankaus pagr. mokyklos mokinys J.Budrikas, antrasis – D.Girskis iš Vainuto, trečiasis – taip pat M.Jankaus pagr. mokyklos mokinys O.Gusčius. Šie vaikinai jau bėgo ilgesnę distanciją – 1000 m.

2000-2001 m. gimusios merginos bėgo 1000 metrų krosą. Šioje grupėje greičiausia buvo Pirmosios gimnazijos mokinė J.Baciūtė, antrąją vietą užėmė D.Pociūtė iš Kintų, trečiąją – D.Janušauskaitė iš Švėkšnos. To amžiaus vaikinai varžėsi 1500 metrų distancijoje. Greičiausi buvo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai: V.Šeškauskas, S.Sūdžius ir E.Stankus.

1000 m nuotolį bėgo ir pačios vyriausios merginos – gimusios 1999 m. ir vyresnės. Jų grupėje pati greičiausia buvo Vydūno gimnazistė E.Balodytė, antrąja vieta džiaugėsi E.Auzocalitaitė iš Vainuto, o trečiąja – taip pat Vydūno gimnazijos atstovė E.Bendžiūtė.
Vaikinų grupėje visas tris prizines vietas 2000 m distancijoje iškovojo Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistai: K.Mickus, J.Tubutis ir G.Šumalovas.

Visi mokiniai, užėmę prizines vietas, apdovanoti Šilutės sporto mokyklos medaliais bei diplomais.

Komandinėje įskaitoje tarp gimnazijų I vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, antrąją – Žemaičių Naumiesčio gimnazija, trečiąją – Šilutės pirmoji gimnazija.

Tarp pagrindinių mokyklų I vieta atiteko Kintų mokyklai, II vieta džiaugėsi M.Jankaus pagr. mokykla, o III vieta atiteko Traksėdžių progimnazijos skyriui.