Šilutės rajono policijos komisariate apžvelgti 2020 m. veiklos rezultatai

2021 m. vasario 25 d. nuotoliniu būdu buvo pristatyta Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato 2020 m. veiklos ataskaita.

nuotr. JP.lt

Pasitarimo metu apžvelgta 2020 m. kriminogeninė situacija, akcentuoti pasiekti rezultatai, pristatyti sėkmingai atlikti ikiteisminiai tyrimai, aptarti skaudžiausi eismo įvykiai, kuriuose žuvo žmonės. Taip pat apžvelgta prevencinė veikla, aptartos problemos, atsakyta į bendruomenei rūpimus klausimus.

Susitikimo metu aptarti ir 2021 m. veiklos prioritetai. Šilutės policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas  akcentavo, kad vienas svarbiausių prioritetų yra gyventojų saugumo užtikrinimas. Jis paragino gyventojus būti budriems, pasirūpinti savo turto apsauga, bendrauti su kaimynais ir kurti saugią gyvenamąją aplinką, nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams.

„Aktyvus visuomenės bendradarbiavimas su policijos pareigūnais, gali užtikrinti saugesnį rytojų“, – kalbėjo R. Rudminas.

Susitikime dalyvavę svečiai pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu su policija, kartu vykdomomis priemonėmis, siekiant užtikrinti gyventojų saugumą.