Šilutės rankų lenkikai sostinėje iškovojo antrą vietą

Sostinėje liepos 3 d. Šilutės rankų lenkimo klubo „Pamarys“, kurio sudėtyje yra ir Žemaičių gimnazijos sportininkai, treniruojami Aleksandro Pancerovo ir Vilijos Parnarauskienės dalyvavo Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionate.

Šilutės rankų lenkikus treniruoja A. Pancerovas (kairėje). Aistės Ridikaitės nuotr.

Varžybos prasidėjo jaunimo iki 18 metų kovomis kaire ranka. 55 kg svorio kategorijoje šilutiškis Orestas Šeputis kaire ranka užėmė II vietą. 60 kg svorio kategorijoje Rokas Dlugoborskis kaire ranka buvo pirmas, dešine tenkinosi antra vieta. 70 kg svorio kategorijoje Aurimas Šikšnius buvo negailestingas ir iškovojo dvi pirmąsias vietas.

Jaunimo grupėje iki 21 m. 65 kg svorio kategorijoje šilutiškis Valteris Kupčikovas taip pat niekam nenusileido ir buvo pirmas dešine ir kaire ranka. 75 kg kategorijoje Ernestas Pėžas dešine ranka užėmė II vietą, kaire buvo trečias. 85 kg svorio kategorijoje Erikas Žvinklys kaire ranka užėmė II vietą.

Merginų iki 18 metų (50 kg svorio kategorija) grupėje šilutiškė Solveiga Dulkytė buvo nenugalima: dešine ir kaire ranka užėmė pirmą vietą. 55 kg svorio kategorijoje Greta Klasiūtė taip pat buvo nenugalėta, jai atiteko pirmosios vietos ir dešine, ir kaire ranka.

Absoliučioje svorio kategorijoje dalyvavo 21 šalies rankų lenkimo mėgėjas. Šioje grupėje A. Šikšnius užėmė 9 vietą, A. Pėžas – 14-ą, Erikas Žvinklys tenkinosi 18 vieta.

Šilutės rajono rankų lenkimo komanda sostinėje iškovojo II vietą, surinkę 175 taškus ir nusileidę tik radviliškiečiams (209 taškai).

Rugpjūčio 31 d. mūsų rajono rankų lenkimo mėgėjai dalyvaus atvirame turnyre „Radvliškio mero taurė 2021“.