Šilutės rankų lenkikai – stipriausi Lietuvoje

Prieš savaitę buvusios Šilutės melioracijos (MSV) sporto salėje vyko Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rankų lenkimo čempionatas. Šilutės komanda, treniruojama Aleksandro Pancerovo ir Vilijos Parnarauskienės, iškovojo pirmąją vietą.

Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas vyko visą dieną, jame dalyvavo 92 sportininkai. Čempionatui surengti prireikė net 11 teisėjų. Jų tarpe buvo ir daugkartinė pasaulio rankų lenkimo čempionė, šilutiškė Eglė Vaitkutė bei šyliškė, šiuo metu Gargžduose dirbanti kūno kultūros mokytoja Inga Parnarauskaitė. Beja, čempionate jau dalyvavo jos dukrytės Eva ir Gintė, kurios taip pat tapo prizininkėmis.

Jaunimo (vyrai) iki 18 metų grupėje pirmąsias vietas kaire ranka iškovojo Rokas Dlugoborskis (55 kg svorio kat.), Aurimas Šikšnius (70 kg) ir Leonardas Jucevičius (75 kg). Dešine ranka I vietą taip pat iškovojo A. Šikšnius (70 kg).

P. Mickutė iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį.

Antras vietas šioje kategorijoje dešine ranka iškovojo Orestas (50 kg) Šeputis ir Lukas Birbalas (75 kg).

Trečias vietas kaire ranka iškovojo O. Šeputis (50 kg) ir L. Birbalas (75 kg), dešine ranka treti buvo Rokas Agintas (50 kg), Rokas Dlugoborskis (55 kg), Edvardas Freitakas (65 kg) ir Leonardas Jucevičius (75 kg).

Jaunimo iki 21 metų grupėje šilutiškis Dovydas Tarvydas 75 kg svorio kategorijoje kaire ranka iškovojo I vietą. Antras vietas iškovojo Valteris Kupčikovas (65 kg), Erikas Žvinklys (90 kg) ir Jurėnas Ubartas (+90 kg).

Dešine ranka II vietą iškovojo Justas Norvaišas (65 kg), trečios vietos atiteko V. Kupčikovui (65 kg), E. Žvinkliui (90 kg) ir J. Ubartui (+ 90kg).

Absoliučioje svorio kategorijoje kaire ir dešine rankomis (vaikinų su negalia) trečias buvo šilutiškis Rokas Agintas.

Neblogai sekėsi ir dailiosios lyties sportininkėms. Merginų iki 18 metų amžiaus grupėje pirmas vietas dešine ranka iškovojo Erika Arnašiūtė (45 kg), Eglė Grišinaitė (70 kg) ir Gabrielė Volbekaitė (+70 kg). Antros vietos atiteko Solveigai Dulkytei (50 kg) ir Kamelijai Birbalaitei (70 kg). III vietą užėmė Gabija Tenterytė (55 kg). Šioje grupėje kaire ranka pirmas vietas iškovojo Greta Klasiūtė (60 kg) ir Eglė Grišinaitė (70 kg), antras vietas pelnė E. Arnašiūtė (45 kg), S. Dulkytė (50 kg) ir K. Birbalaitė (70 kg). III vietą kaire ranka užėmė G. Tenterytė.

Merginų iki 21 metų grupėje geriausiai sekėsi Paulinai Mickutei. Ji 60 kg svorio kategorijoje ir kaire ir dešine rankomis iškovojo auksinius medalius. Absoliučioje svorio kategorijoje Paulina iškovojo bronzą.

Šilutės komanda surinko daugiausiai taškų – 295 ir iškovojo I komandinę vietą, aplenkę radviliškiečius – 244, Kuršėnus – 167, Klaipėdą – 121, Gargždus – 116, Mažeikius – 88, Skuodą – 83, Šakius – 26 ir Vilniaus komandą – 21.