Šilutės rankų lenkimo komanda – stipriausia Lietuvoje

ranku lenkimasSporto klubo „Pamarys“ auklėtiniai ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinai dalyvavo Mažeikiuose vykusiame šalies jaunimo rankų lenkimo sporto čempionate. Iškovota ne viena pirmoji vieta bei 11 kartą iš eilės Šilutės lenkikai iškovojo komandinę pirmąją vietą.

Čempionate iš viso dalyvavo 116 sportininkų iš visos Lietuvos, Šilutei atstovavo 36 rankų lenkikai.

Pirmasiąs vietas dešinės ir kairės rankos lenkimo rungtyse iškovojo Lina Miklovytė, Silvija Žvirblytė, Inga Sūdžiūtė ir Eimantas Ciparis. Dešinės rankos lenkimo rungtyje pirmas buvo Osvaldas Girskis, kaire ranka jam nepavyko įveikti varžovų ir liko trečias.

Antrąsias vietas užėmė Viktorija Jankauskaitė, Neringa Vilidaitė, Algimanta Vikytė, Jovilė Gedminaitė, Ramūnas Strauka.

Ramūnas Šiaudvytis kairės rankos lenkimo rungtyje buvo antras, o lendamas dešine ranka prizinės vietos neiškovojo.

Trečiojoje vietoje kairės rankos lenkimo rungtyje liko Alina Stirbytė ir Rimantė Jokubauskytė. Tarp vaikinų trečiąsias vietas dešinės rankos lenkimo rungtyje iškovojo Rokas Savickas ir Lukas Švetkauskas.

Absoliučiu jaunimo čempionu tapo šilutiškis O.Girskis, besimokantis Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje. Tarp merginų absoliučiai geriausiu pasiekimu džiaugėsi skuodiškė Indrė Laivytė.

Šilutiškių treneriai Vilija Parnarauskienė, kuri šiam sportui atiduoda visą save bei yra didelė įvairių varžybų iniciatorė, ir Aleksandras Pancerovas džiaugiasi savo auklėtiniais, nes jiems pavyko iškovoti daug prizinių vietų. Už tai Šilutės komanda jau 11 kartą pripažinta stipriausia Lietuvos čempionate.