Šilutės regbio komandos stiprus pasirodymas turnyre

F1 regbVieną sekmadienį, kai dauguma vaikų mėgavosi ilgu miegu ir laisva diena, Šilutės regbio komandos mažieji nariai su trenere Austėja Minkevičiūte nusprendė praleisti dieną kitaip. Sportininkai dalyvavo Lietuvos regbio federacijos organizuotame turnyre „Enerstenos” Pavasario taurė 2018″. Smagiausia tai, kad mažieji šilutiškiai trumpiau miegojo ne be reikalo – iškovoti sidabro medaliai.

Tarpusavyje varžytis dėl „Enerstenos” pavasario taurės susirinko 17 vaikučių, 9 vaikų ir 10 jaunučių komandų iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Panevėžio, Kėdainių, Jurbarko ir Šilutės.  

 Savo pogrupyje jaunieji šilutiškiai sužaidė 5 varžybas, iš kurių vienas laimėjo, dvejas sužaidė lygiosiomis ir vienas pralaimėjo. Toks A.Minkevičiūtės auklėtinių pasirodymas buvo įvertintas antrosios vietos medaliais.

„Diena buvo puiki, vaikai gerai nusiteikę, pasitikintys savimi. Žinojo kad gali laimėti, bet ir  netinginiavo, žaidė atsakingai”, – smagiai pasakojo trenerė Austėja. Pasak jos, pirmoji pergalė prieš Vilniaus Geležinio vilko komandą  vaikams atnešė daug gerų emocijų ir nuteikė gerai tolesnėms kovoms.  Per kitas dvejas varžybas A.Minkevičiūtė improvizavo, keitė startinį penketą, norėjo išbandyti ir naujokus. Ir rezultatas, pasak regbio trenerės, nenuvylė, tik per paskutines rungtynes teko pripažinti stipresnio varžovo pranašumą ir parsivežti namo keletą svarbių pamokų. Jas, pasak trenerės, „išmoksime ir eisime toliau”.

Trenerė kalbėjo, kad labai vertina mamyčių, kurios tądien keliavo kartu, pagalbą. Ir pridūrė: „Visi kartu esame jėga”.