„Šilutės regbis“: iškovota 18 pergalių

RegbisRegbio klubo „Klaipėdos kovas“ – Šilutės filialo jaunieji regbininkai, treniruojami Austėjos Minkevičiūtės, Lietuvos regbio šių metų sezone iškovojo 18 pergalių, 4 varžybas sužaidė lygiosiomis ir 3 pralaimėjo. Tarp 16 dalyvaujančių komandų iškovota aštuntoji vieta.

Pasak „Šilutės regbio“ trenerės A. Minkevičiūtės, šių metų sezone šalyje vyko 6 vaikų ir jaunučių (gim. 2007-2010 m.) turai, kuriuose dalyvavo regbio klubai iš visos Lietuvos.

„Šiemet turėjome galimybę dalyvauti visuose turuose ir turnyrinėje lentelėje tarp jaunučių B grupėje užsitikrinome aštuntą vietą tarp 16 dalyvaujančių komandų. Šilutės komandai ne visi turnyrai buvo sėkmingi dalyvių skaičiumi, bet pasistengus nugalėjome visus sunkumus“, – sakė trenerė.

Vaikų grupėje, kur žaidžiamas nekontaktinis regbis, abiem komandoms viskas sekėsi puikiai, nes komandos branduolys išliko nepakitęs visus 6 turnyrus. Todėl ir rezultatai geri: sužaistos 25 varžybos, iš kurių 18 laimėta, 4 lygiosios ir 3 pralaimėtos.

Geriausiais pripažinti jaunieji regbininkai apdovanoti atminimo medaliais. „Mažieji mane labai džiugina. Jie savarankiški, patys sugeba susitvarkyti žaidybinėse situacijose. Jie – tikra trenerio svajonė“, – džiaugėsi trenerė.

Jaunučių grupėje žaidžiantiems vaikams tenka didesnės užduotys ir sunkesnės kovos žaidžiant kontaktinį regbį. Pasak A. Minkevičiūtės, kontaktinis regbis, tai žaidimas turintis daug elementų, panašiai kaip dėlionė, kurią reikia sudėlioti iš atskirų detalių. Ne visiems viskas pavyksta, todėl kartais trūksta susižaidimo ir greičio. Visgi trenerė vertina jaunučių pastangas, tiek naujokų tiek senbuvių, nes šis sportas reikalauja tvirto charakterio, drąsos ir gebėjimo kovoti su varžovu, grumtis.

Šilutiškiai jau ruošiasi žiemos pirmenybėms.