„Šilutės šamai“ neišsaugojo čempionų vardo

 

samaiŠilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko Žemaitijos veteranų krepšinio varžybų „Žalgirio“ taurei laimėti finalai. Dėl trečios vietos žaidė „Šilutės šamai“ (vadovas J. Jaunius), o finalai vyko mūsų mieste, nes mūsiškiai veteranai yra praėjusių metų čempionai.

Turnyrą organizavo Lietuvos „Žalgirio“ sporto draugija, o vykdė Jurbarko „Žalgirio“ sporto taryba. 2018-2019 m. Žemaitijos veteranų krepšinio varžybose „Žalgirio“ taurei laimėti startavo „Šilutės šamai“, Tauragės „LEO ir ko“, Kelmės „Kelmas“, Jurbarko „Veteranas“, Tauragės „Senjorai“, Šilalės „Autoniukas“, Šakių „Vėjas“, Tauragės „Senvagė“.

Kova dėl bronzos

Išsiaiškinti kas laimės bronzos medalius ir taurę, aikštelėje susitiko „Šilutės šamai“ ir Kelmės „Kelmas“. Varžovų gretose buvo vos 5 žaidėjai, tad jie pradžioje dar puikiai atsilaikė prieš mūsiškius. Komandos žaidė apylygiai, bet trečiame kėlinyje vienas iš Kelmės žaidėjų surinko 5 pražangas ir jam teko palikti aikštelę. Tad priešintis prieš „Šilutės šamus“ liko tik keturiese.

Tuo pasinaudoję šilutiškiai pradėjo rinkti taškus ir rungtynėms pasibaigus rezultatu 99:84 iškovojo trečiąją vietą. Naudingiausiu „Šamų“ žaidėju pripažintas Remigijus Kasparavičius.

Auksinė kova

Dėl čempiono vardo kovojo Šakių „Vėjas“ ir Šilalės „Autoniukas“. Kova buvo labai įtemta, komandos žaidė apylygiai. Bet rungtynėms pasibaigus pergalę rezultatu 70:63 šventė Šilalės komanda.

Visos komandos nugalėtojos apdovanotos medaliais bei taurėmis, čempionams įteikti „Čempionų“ marškinėliai, o teisėjams – padėkos. Visų dalyvių po rungtynių laukė vakaronė.