Šilutės „Šamai“ pradėjo naują sezoną

veteranu krepsinisPrasidėjo 2011-2012 metų Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LVKL) sezonas. Tai – 7-asis krepšinio senjorų čempionatas. Šilutės krepšinio entuziastai, susibūrę į komandas „Šamai“, kovos dviejose amžiaus grupėse.

Dalyvauti čempionate užsiregistravo 6 amžiaus grupių 38 vyrų komandos: A grupė – 65+, B grupė – 60+, C grupė – 55+, D grupė – 50+, E grupė – 45+ ir F grupė – 40+.

Šilutės „Šamai“ rungtyniaus E grupėje (45+) A pogrupyje, kuriame dalyvauja 6 komandos: Šiaulių „Branda“, Klaipėdos „Argus – Ranga“, Skuodo „Gintaro baldai“, Raseinių „Karpynė“.

Taip pat „Šamų“ komanda varžysis vyresniųjų senjorų D grupės (50+) B pogrupyje. Šilutės „Šamai“ varžovės bus 4 ekipos: Kauno „Atskalūnas“, Garliavos „Statyba – Omega“, Tauragės „Tauragė“ ir Radviliškio „Žėrutis“.

Praėjusį sekmadienį naująjį sezoną Šilutės „Šamai“ pradėjo išvykoje su Kauno „Atskalūno“ bendraamžiais. Rungtynių pradžioje po Jono Jauniaus dviejų metimų iš eilės pamariečiai pirmavo 0:4. Varžovai atsakė tritaškiu 3:4 ir perėmę iniciatyvą pirmąjį kėlinį laimėjo 18:6.

Antrajame kėlinyje Aliaus Rauluševičiaus (11 taškų) ir Jono Jauniaus (8 taškai) pastangomis rezultatas buvo sušvelnintas 33:29. Tačiau antroje rungtynių dalyje šilutiškiai, kovodami su labiau patyrusiais varžovais, neišlaikė įtampos ir mačą pralaimėjo 79:54.

Svarbiausia, kad mūsų senjorai dar turi jėgų žaisti ir noras dalyvauti čempionate neišblėso.

Šilutės „Šamų“ ekipai 26 taškus pelnė komandos vadovas J.Jaunius, 14 taškų pridėjo A.Rauluševičius, po 4 – R.Tamašauskas ir V.Kirjanovas, po 2 – G.Pečiulis, A.Jonušas ir S.Strakšys.

Kitas rungtynes „Šamai“ žais lapkričio 20 d. namuose su Šiaulių „Brandos“ bendraamžiais.