„Šilutės šamai“ tęsia kovas be pralaimėjimų

krepsinis veteranai_samai_f1„Šilutės šamai“ tęsia kovas Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti. Jie tai daro be pralaimėjimų!

Išvykoje Šakiuose šilutiškiai vos vienu tašku 67:68 įveikė „Vėjo“ krepšininkus, o namuose spalio 28 dieną be didelio vargo įveikė Tauragės „Senjorų“ komandą rezultatu 73:41.

Dabar šilutiškiai yra įsitaisę 1-ojoje turnyrinės lentelės vietoje, aplenkę 10 varžovų.

Vos ne vos, bet pergalė

„Šilutės šamų“ ir Šakių „Vėjo“ komandų jėgos buvo apylygės, bet po pirmojo kėlinio rezultatu 18:22 pirmavo mūsiškiai. Antrąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai 13:13.

Po ilgosios pertraukos toliau virė nuožmi apylygė kova, ir bendras rezultatas tapo 50:55 šilutiškių naudai.

Ketvirtas kėlinys – lemiamas. Tai suprasdamos abi komandos atidavė visas jėgas ir kovojo iki paskutinės sekundės. Po finalinės sirenos švieslentė rodė 67:68 – „Šilutės šamai“ laimėjo vos vienu tašku.

Šilutiškių komandoje rezultatyviausias buvo Petras Jonikas, kuris komandai pelnė daugiau nei pusę visų taškų – 35. 12 taškų pridėjo Linas Gedvila ir 11 – Aivaras Misius.

Namuose sutriuškino varžovus

Spalio 28 dieną Šilutės krepšinio salėje sulaukėme svečių iš Tauragės – „Senjorų“ komandos.

Žaidimas buvo nuobodokas, nes pasipriešinti „Šilutės šamams“ tauragiškiai nesugebėjo.

Po I kėlinio „Šamai“ pirmavo 21:4, tad II kėlinyje leido sau atsipalaiduoti ir taip stipriai nesiginti – juk su svečiais reikia elgtis mandagiai. „Senjorams“ per II kėlinį pavyko pelnyti 13, mūsiškiai pelnė 22, tad bendroje įskaitoje vis tiek „Šilutės šamai“ turėjo didelį pranašumą – 43:17.

Prasidėjus III kėliniui mūsiškiai visiškai atsipalaidavo ir varžovams leido sumesti daugiau taškų, nei patys tai padarė per 10 III kėlinio minučių – 13:14.

IV kėlinys taip pat buvo apylygis ir jį laimėjo „Senjorai“ 14:10, bet tai nesutrukdė „Šilutės šamams“ iškovoti dar vienos pergalės rezultatu 73:41.

21 tašką nugalėtojų komandai pelnė P.Jonikas, 17 – L.Gedvila, 11 – E.Pašilis.