Šilutės „Šamai” veteranų kovas pradėjo net 18 taiklių tritaškių

kreosinis vetaranai samaiŠilutės „Šamai” savaitgalį startavo Lietuvos veteranų +40 krepšinio lygoje.

Pirmąsias rungtynes šilutiškiai žaidė namie su Šiaulių komanda „Autoera“ ir nugalėjo 87:77. Mūsų veteranai pelnė net 18 tritaškių, aštuonis iš jų pataikė Petras Jonikas.

Pirmuosius taškus į mūsų krepšį sumetė šiauliečiai. Mūsiškiams pradžioje sunkiai sekėsi atakuoti, bet po dviejų taiklių dvitaškių prasidėjo „Šamų“ tolimų metimų lietus: net 5 tritaškiai iš eilės pasiekė tikslą.

Toks žaidimas užvedė Šilutės „Šamų” komandą. Ir antrajame kėlinyje šilutiškiai tęsė taiklių tritaškių maratoną ir į varžovų krepšį palydėjo dar 3 iš eilės taiklius tolimus metimus.

Po ilgosios pertraukos gražų žaidimą parodė šiauliečių žaidėjas M.Ruškys, bet tai nepadėjo atvesti komandą į pergalę, nes mūsiškiams ir toliau taikliai krito tolimi metimai. Nuskambėjus sirenai, pergale 87:77 džiaugėsi Šilutės „Šamai” – puikus startas!

34 taškus pelnė Audrius Ulevičius, pataikęs 5 tolimus metimus; 24 taškus pelnė Petras Jonikas, visus juos surinkęs nuo tritaškių linijos (8 taiklūs tolimi metimai). Kiti žaidėjai taip pat nemažai prisidėjo prie „Šamų“ pergalės.