„Šilutės šamai“ veteranų kovose – ketvirti

samai zemaitijos_veteranu_krepsinis„Šilutės šamai“ artėja prie geriausiųjų ketvertuko, kuris kovos dėl patekimo į finalą 2016/2017 m. 4-osiose Žemaitijos veteranų krepšinio varžybose „Žalgirio“ taurei laimėti.

Po I rato rungtynių pirmosios dvi komandos iškart pateko į finalus, tai Plungės „Olimpas“ ir Šilalės „Šilalė“. Jos dabar laukia, kol kitos šešios komandos išsiaiškins dar dvi geriausias veteranų ekipas, kurios prisijungs prie pirmųjų dviejų.

„Šilutės šamai“ atkrintamosiose rungtynėse kovo 28 d. Tauragėje susitiko su vietos „Roados“ krepšininkais. Iš pradžių geriau sekėsi šeimininkams: jie per pirmą kėlinį pelnė 23 taškus, o mūsiškiai – tik 16. II kėlinyje šilutiškiai leido varžovams pasijusti taip, kaip jie jautėsi pirmąsias 10 rungtynių minučių: „Šamai“ į varžovų krepšį sumetė 25 taškus, o varžovams leido pelnyti vos 13.

III kėlinį komandos sužaidė panašiai kaip antrąjį: „Šilutės šamai“ pelnė 28 taškus, „Roada“ – net 10 taškų mažiau – 18.

IV kėlinys buvo tik formalumas. Po finalinės sirenos pergalė buvo mūsiškių rankose – 67:86.

„Šilutės šamai“ šiuo metu patenka į geriausiųjų šešetuką – yra ketvirti. Dabar jų laukia rungtynės Raseiniuose, kur susirinks visos šešios geriausios veteranų komandos. Ten išaiškės, kuri komanda iškovos teisę prisijungti prie jų laukiančių „Olimpo“ ir „Šilalės“ komandų ir kovos dėl prizinių vietų.