Šilutės „Šamams“ nepavyko įveikti Šiaulių „Brandos“

veteranai samai krepsinisVasario 16-ąją Šilutės krepšinio salėje vyko Lietuvos krepšinio veteranų lygos 45+ rungtynės, kuriose susitiko Šilutės „Šamai“ ir Šiaulių „Branda“.

Rungtynės buvo įdomios, nes pagaliau buvo žaidžiamas krepšinis, o ne žodžių karas.

Kažkodėl žaidžiant veteranams, dažnai žaidėjai dėl nepavykusio savo žaidimo ima kaltinti teisėjus, komandos draugus, galiausiai net sekretoriatas neįtinka, nes, kai kurių krepšininkų nuomone, „jis vagia taškus“. Bet šįkart to nebuvo, kiekvienas taškas įrašytas ir daugiau jų pelnė varžovai iš Šiaulių.

Pirmąjį kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo „Šamų“ komandos lyderis Petras Jonikas. Vėliau buvo taiklus Petro dvitaškis, tad rezultatu 5:0 pirmavo šilutiškiai.

Bet netrukus į taškų rinkimą įsijungė ir Šiaulių „Branda“. Pirmąjį kėlinį komandos ėjo taškas į tašką, ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių vos vienu tašku pirmavo šilutiškiai.

Kiek atsipūtę ir grįžę į aikštelę, veteranai tęsė kovas. Antrąjį kėlinį laimėjo šiauliečiai ir išsiveržė į priekį 28:30. Daugiau nei pusę antrojo kėlinio taškų „Brandos“ komandai pelnė L.Ulevičius, taip išvesdamas šiauliečius į priekį.

Trečiasis kėlinys sėkmingesnis buvo mūsiškiams, o „Brandos“ krepšininkams niekaip nepavykdavo pataikyti į mūsiškių ginamą krepšį. Čia reikėtų girti „Šamus“ už puikią gynybą? Šįkart – ne, tiesiog šiauliečiams buvo „ne taikliosios rankos kėlinys“. Po trijų kėlinių – rezultatas 40:38 „Šamų“ naudai.

Iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, kai jau atrodė, kad gali prireikti pratęsimo, šiauliečiai įgavo antrąjį kvėpavimą. Kelios greitos atakos – ir jau 6 taškais pirmauja „Branda“.

Šilutiškiai bandė taisyti padėtį, bet… Švieslentė parodė galutinį rezultatą – 51:57 Šiaulių „Brandos“ naudai.

„Šamų“ komandai daugiausia taškų pelnė: P.Jonikas – 20, J.Jaunius – 9.

Varžovų komandoje rezultatyviausias buvo L.Ulevičius – 18 ir S.Birutis – 13.