„Šilutės Sandora“ jau dovanojo šventę

sandora seneliaiApie 100 senų žmonių ir pora dešimčių globojamų vaikų jau pajuto artėjančių švenčių džiaugsmą – kaip ir kasmet, jį jiems dovanojo Šilutės evangelikų liuteronų labdaros organizacijos „Šilutės Sandora“ savanoriai.

Šeštadienį kas pėsti, pasiramščiuodami lazdelėmis ar vienas į kitą, kas ir atvežti sandoriečių automobiliais, senoliai rinkosi į jiems suruoštą šventę „Šilutės Sandoros“ būstinėje. Čia jų laukė papuošti stalai, saldžios vaišės, jaunimo parengta programėlė ir dovanos.

„Beveik visus globotinius pavyko sukviesti ir atvežti“, – džiaugėsi šios organizacijos vadovė Astrita Liepienė. Laukiamus savo svečius – taip ji vadina gausų būrį sandoriečių globotinių – A.Liepienė sveikino artėjančių šv. Kalėdų proga, linkėjo jiems nors trumpam pamiršti nepriteklius ir ligas, ir džiaugsmingai pasibūti kartu.

Savanoriškais pagrindais dirbantiems „Sandoros“ nariams artėjančios Kalėdos kasmet tampa ir didelio darbo pradžia. Ir šiemet jiems teko rūpintis kvietimais, kurie įteikti kiekvienam seneliui, supakuoti dovanėles, kepti pyragus, puošti salę ir stalus.sandora savanoriai ir remejai

Šilutiškiams padėjo ir jų svečiai bei ilgamečiai organizacijos rėmėjai iš Vokietijos – Rostoko – Gelsdorfo parapijos aštuonių narių delegacija. Jie kasmet atveža paramą, kurią šilutiškiams suaukoja plačios Rostoko apylinkės parapijiečiai. „Jau 17 metų jie yra kartu su mumis ir be jų pagalbos mes tiesiog negalėtume vykdyti savo veiklos“, – sako A.Liepienė.

Šiemet senoliams programėlę parengė Šilutės meno mokyklos ir Vydūno gimnazijos moksleiviai, parapijos merginų ansamblis, giedojo ir Šilutėje jau mėnesį besisvečiuojančios Berlyno moksleivės Maja ir Džesi. „Sandoros“ nariai pastebėjo, kad Šilutės jaunimas kasmet vis mieliau atsiliepia į kvietimą pradžiuginti senus žmones.   Šventei pasibaigus garbaus amžiaus svečiai neskubėjo skirstytis. „Nuoširdus jums ačiū už kasdienybės praskaidrinimą, už rūpestį, kurį jaučiame ištisus metus, ir džiaugsmą pabūti kartu pasitinkant šventes“, – sakė jie, spausdami rankas „Sandoros“ darbuotojams.