„Šilutės“ sąskaitoje – pergalė ir pralaimėjimas

krepsinis f vitalisNacionalinės krepšinio lygos startą „Šilutė“ pradėjo namuose praėjusį penktadienį. Pergalės neiškovojo, bet gražiu žaidimu nustebino žiūrovus, kurie tikėjosi daug blogesnės pabaigos.

Išvykoje šilutiškiams pavyko iškovoti pergalę rungtynėse su „Radviliškio – Juodelių“ komanda. Dabar mūsiškių sąskaitoje – viena pergalė ir vienas pralaimėjimas. Puikus startas.

Varžovams stipriai pasipriešino

Kaip ir buvo tikėtasi, į pirmąsias „Šilutės“ varžybas susirinko nemažai sirgalių, nors pergalės mažai kas tikėjosi: Vilniaus komandą „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ laikė daug stipresne ir prognozavo mūsiškių pralaimėjimą 30 taškų skirtumu.

Nors šilutiškiams įveikti priešininkų nepavyko, bet jiems nusileido vos vienu tašku – 87:88. Tai puiki pradžia!

Rezultatyviausias žaidėjas buvo Vitalis Pancerevas, komandai pelnęs 25 taškus bei atkovojęs 5 kamuolius. 16 taškų pelnė Evaldas Šaulys, 13 – Artūras Kaubrys, jis atkovojo ir 7 kamuolius.

Pergalė Radviliškyje

Vangiai prasidėjusios rungtynės tarp šilutiškių ir „Radviliškio – Juodelių“ komandos pirmojo kėlinio pabaigoje įgavo pagreitį. Po 10 min. kovos švieslentė rodė radviliškiečių pranašumą 23:22. Bet antrajame kėlinyje šilutiškiai tempo nemažino, o varžovai žaidimą pristabdė. Tai leido mūsiškiams išsiveržti 35:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje mūsiškių sąskaitoje buvo jau 12 taškų. Vėliau E.Kaupaitis įdėjo į varžovų krepšį, taip suerzindamas radviliškiečius ir jie vėl sujudo bei priartėjo prie mūsiškių 49:50. A.Viršilas nuramino įsibėgėjusius varžovus, pataikydamas du tritaškius. Vėliau dar vieną tolimą metimą pataikė R.Brencius ir komandas vėl skyrė 10 taškų.

Iki ketvirto kėlinio likus 2 min., Radviliškio krepšininkai išlygino rezultatą 68:68, vėliau taškus rinko tik nuo baudų linijos. Likus 1 sekundei rezultatas buvo 69:71, kamuolys – varžovų rankose. Bet jiems nepavyko pataikyti tolimo metimo ir dviem taškais rungtynes laimėjo „Šilutė“.