Šilutės šaškininkai pasirodė neblogai

Saskes 1Klaipėdoje vyko asmeninis šaškių turnyras „Lietuvai 100“, kuriame dalyvavo 24 vyrai ir 3 moterys iš Klaipėdos, Kretingos, Gargždų, Palangos ir Šilutės. Šilutės šaškių-šachmatų klubą su pirmininku Romualdu Šimanausku atstovavo Petras Lidžius, Irena Grauslienė, Antanas Vismantas, Domas Girčius, Algirdas Dulinskas, Voitechas Deniušas, Sigitas Deimantas ir Benediktas Bagočius.

Šaškių mėgėjams buvo skirta 15 minučių partijai. Turnyro nugalėtoju tapo Modestas Klimas (Voveriškiai), surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų. Antrą vietą užėmė Lietuvos neįgaliųjų čempionas Antanas Akavickas iš Klaipėdos, vienodai su juo pasirodė – 6,5 taško surinko ir mūsiškis, daugkartinis Šilutės rajono čempionas Benediktas Bagočius. Bet jis liko trečias, nors B.Bagočiaus ir A.Akavicko tarpusavio partija baigėsi lygiosiomis, bet klaipėdietis turi aukštesni reitingą, tad kam ir atiteko aukštesnė antroji vieta.

6 tšk. surinkęs A.Dulinskas užėmė IV vietą, penktas liko rusniškis V.Deniušas – 5,5, o D.Girčius tenkinosi šešta vieta. Pamariškiai visai neprastai pasirodė tarp visų dalyvių.

Tiesa, I.Grauslienė, surinkusi 4 taškus, skaičiuojant moterų rezultatus vyriškame turnyre, tarp savo lyties atstovių liko antra. Ją aplenkė Elena Baltrimienė iš Klaipėdos, pelniusi puse taško daugiau. Trečia liko Vytautė Banevičienė (Klaipėda).