„Šilutės” savaitgalis – be pergalių

krep1Praėjusį savaitgalį „Šilutės“ komanda patyrė pralaimėjimus tiek namuose, tiek išvykoje. Net sirgalių palaikymas penktadienį vykusiose varžybose mūsiškiams nepadėjo – keturiais taškais jie nusileido Marijampolės „Sūduva“ komandai.

Namuose nepavyko laimėti

Penktadienį „Šilutė“ savo aikštelėje susitiko su Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 4 taškai, nors prieš tai mūsiškiai ne prastai gavo į kailį, bet jiems pavykus priartėti prie priešininkų viltis sugrįžo. Gal mūsiškiai įveiks marijampoliečius ir galėsime džiaugtis dar viena pergale? Deja, suskambėjus paskutinio kėlinio sirenai, švieslentė rodė 78:74 svečių naudai.

Tądien mūsų komandai daugiausia 18 taškų pelnė E.Ramanauskas, taip pat jis atkovojo 8 kamuolius. Antrasis pagal rezultatyvumą buvo V.Pancerevas – 14 taškų. 9 taškus pelnė A.Čižikas, po 8 taškus – M.Tamaševičius ir I.Razutis.

Išvykoje – ne ką geriaukreps2

Joniškio „Delikateso“ komanda pasibaigus pirmajam kėliniui suprato, kad svečiai iš Šilutės lengvai pergalės nenori atiduoti. II kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą 33:33, ir buvo sunku pasakyti, kuri komanda tądien yra stipresnė ir laimės.

O III kėlinys buvo neįtikėtinai įdomus. Mūsų varžovai sugebėjo per kėlinį įmesti net 33 taškus (tiek, kiek per abu pirmus sudėjus). Šilutiškiai per tą patį laiką įmetė 25 taškus ir jau atliko besivejančios komandos vaidmenį.

IV kėlinys taip pat buvo sėkmingesnis joniškiečiams. Rezultatu 86:68 šilutiškiams teko pripažinti varžovų pranašumą.

E.Jurkus „Šilutei“ pelnė 24 taškus, V.Pancerevas – 19, I.Razutis – 11, A.Kauburys – 8, M.Tamaševičius – 4, A.Čižikas – 2.
Lapkričio 11 d. mūsiškiai išvyksta žaisti į Jonavą su „TRIOBET“ komanda, o lapkričio 12 d. namuose susitiks su Vilniaus „Š.Marčiulionio krepšinio akademija“.