Šilutės „Šilutė“ pasiruošimą tęs Italijoje

krepsinis silute sveikinaPaskutinę liepos savaitę Šilutės vyrų krepšinio komanda pradėjo pasirengimą artėjančiam 2016-2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos sezonui.

Sekmadienį „Šilutė“ savo pasirengimo ciklą perkėlė į Italiją, kur sužais ketverias rungtynes su NCAA rungtyniaujančiomis „Mississippi State“, „Kansas State“, „Missouri“, „Washington state“ universitetų komandomis bei „Athletes in Action“ komanda. Pastaroji komanda sudaryta taip pat iš NCAA rungtynaujančių krepšininkų.

„Šilutės“ klubo vadybinko Jono Gavėnios teigimu, komandoje šiuo metu yra 12 krepšininkų, kurie yra potencialūs kandidatai rungtyniauti artėjančiame NKL sezone. Iš praėjusio sezono komandoje liks 4 ar 5 žaidėjai, prie kurių prisidės ir keli mūsų miesto jaunieji krepšininkai.

„Šilutės“ komanda bus viena jauniausių artėjančiame NKL sezone.

Šiuo metu komandos laikinuoju vyriausiuoju treneriu paskirtas Laimonas Eglinskas, kuris prie komandos prisijungė praėjusio sezono viduryje ir šiuo metu yra atsakingas už pasirengimo ciklą bei jaunųjų krepšininkų paruošimą. Pradėjus dirbti nuolatiniam vyriausiajam treneriui, Laimonas bus jo asistentas.

„Mūsų tikslas – kad „Šilutės“ komandoje dirbtų ir žaistų kuo daugiau mūsų krašto žmonių. Norime sugrąžinti komandą į tuos laikus, kai Šilutė garsėjo savo puikiomis krepšinio tradicijomis. Drąsiai galiu teigti, kad ir trenerių štabą sudarys šilutiškiai, nes turime tikrai gerų specialistų, o kas bus vyriausiasis treneris, tegu lieka paslaptis – sužinosime rugsėjo pabaigoje“, – sakė J.Gavėnia.