Šilutės sporto mokyklos auklėtinis pakviestas į Lietuvos krepšinio rinktinę

kararinas rinktinejeŠilutės sporto mokyklos trenerio Kęstučio Šerniaus auklėtinis Tadas Kararinas sulaukė Lietuvos krepšinio federacijos kvietimo prisijungti prie Lietuvos jaunučių U16 vaikinų krepšinio rinktinės, kuri po 3 savaičių – gruodžio 6-8 dienomis – dalyvaus tarptautiniame krepšinio turnyre Minske.

Tadas Kararinas (g. 1998 m.) Šilutės sporto mokyklą lanko jau šešerius metus. Per tuos metus jau ne vienas krepšinio klubas buvo užmetęs tinklą į jo pusę, bet jaunasis krepšininkas pasiūlymų atsisakė. Draugų vadinamas „Lietuva“, Tadas yra santūri ir labai rami asmenybė, tačiau krepšinio srityje sparčiai tobulėja.

Sporto mokyklos treneriai, Tado šeima ir draugai džiaugiasi jo pasiekimais bei užbrėžtais tikslais ir tikisi, kad Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinėje jis atras savo vietą ir džiugins visus savo rezultatais.

Šilutė yra palyginti mažas miestelis, bet čia išauga puikūs sportininkai. Lietuvos rinktinėms yra atstovavę šilutiškiai Deividas Dulkys, Deividas Pukis, Benas Griciūnas, Karolis Jakas, Žygimantas Ūselis.