Šilutės sporto mokyklos krepšininkai turnyre „Pamario kraštas” užėmė II vietą

krepsinis pamario_krasto_turnyrasPrieš savaitę Šilutės sporto mokykla surengė šešiolikmečiams krepšininkams (gim. 2001 m.) skirtą turnyrą „Pamario kraštas”.

Jame nugalėjo Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokykla, o Šilutės sporto mokyklos krepšininkai, vos vienu tašku nusileidę klaipėdiečiams, buvo antri.

Turnyre dalyvavo keturios komandos.

Turnyrą pradėjo Šilutės SM ir Kretingos SM komandos. Šilutiškiai nugalėjo rezultatu 84:62 ir pateko į finalą.

Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos ir Mažeikių krepšininkų kovoje  pranašesni buvo klaipėdiečiai – nugalėjo rezultatu 76:69 ir iškovojo teisę kovoti finale su šilutiškiais.

Dėl III vietos medalių bei taurių kovojo Mažeikių SM ir Kretingos SM krepšininkai. Bronzos medaliais pasipuošė mažeikiečiai, nugalėję kretingiškius rezultatu 95:77.

Kovoje dėl čempionų medalių klaipėdiečiai laimėjo I kėlinį. II kėlinyje šilutiškiams buvo pavykę sušvelninti rezultatą iki dviejų taškų, po  ilgosios pertraukos V.Knašiaus mokyklos auklėtiniai vėl ženkliai išsiveržė į priekį. IV kėlinyje Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai atgavo kvėpavimą ir pradėjo kilti kaip feniksai iš pelenų. Jie per paskutines 10 minučių pelnė 27 taškus, o varžovai – tik 16. Gaila, bet tai neleido šilutiškiams džiaugtis pergale.

Mūsiškiai pralaimėjo vos vienu tašku – 73:74 ir gavo sidabro medalius. Svečiai iš Klaipėdos – auksą.

Šilutės sporto mokyklos komandoje naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Dominykas Girskis, jam įteiktas atminimo prizas.