„Šilutės sporto“ taurę laimėjo „Šilutės vandenų“ futbolininkai

futbolas vandenys_fBaigėsi Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybės „Šilutės sportas“ taurei laimėti. Pirmenybėse dalyvavo penkios komandos: „Vinulta“, „Vainutas“, „Šilutės vandenys“, „Armuha“ ir FK „Šilutė“ jauniai.

Po dvi savaites trukusių rungtynių gruodžio 17-ąją paaiškėjo pirmenybių nugalėtojai – „Šilutės vandenų“ komanda. Antra liko „Armuha“, trečia – „Vinulta“.

Pirmenybės prasidėjo ratų sistema – kiekviena komanda sužaidė po ketverias rungtynes. Susumavus taškus paaiškėjo, kad FK „Šilutė“ jauniai atsisveikina su pirmenybėmis, nes jiems nepavyko įveikti nė vieno varžovo. Kitos keturios komandos liko kovoti dėl „Šilutės sportas“ taurės.

Gruodžio 16 dieną vyko pusfinaliai. Pirmiausia jėgas išbandė I vietą ratų sistemoje užėmę „Šilutės vandenys“ ir IV vietą užėmęs „Vainutas“. Šių ekipų susitikimas baigėsi rezultatu 4:3 – nugalėjo „Šilutės vandenys“, kurie ir pateko į finalą kovoti dėl I vietos.

Antrajame pusfinalyje kovojo II ir III vietas užėmusios „Vinulta“ ir „Armuha“. Jų susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3, bet po 9 m baudinių serijos pergalę rezultatu 1:2 iškovojo „Armuha“. Ši pergalė jai suteikė teisę varžytis finale su „Šilutės vandenų“ futbolininkais dėl I vietos.futbolas Armucha_F1

Pusfinaliuose pralaimėjusios komandos gruodžio 17 d. rinkosi išsiaiškinti, kam atiteks bronzos medaliai. Rungtynės tarp „Vinultos“ ir „Vainuto“ baigėsi triuškinančia vainutiškių pergale – 22:2, jie apdovanoti bronzos medaliais.

„Šilutės vandenys“ ir „Armuha“, įveikę varžovus ir įrodę, kad nusipelnė kovoti dėl „Šilutės sporto“ taurės, finalinę kovą surengė gruodžio 17 d.

Komandos buvo rimtai nusiteikusios siekti pergalės – juk toks ilgas ir nelengvas kelias jau nueitas, liko tiek nedaug, kad galėtum džiaugtis pirmenybių taure. Po įdomios kovos, kurioje buvo ir juoko, ir nemažai nervų, 7:5 nugalėjo „Šilutės vandenys“.

Po pirmenybių išrinkti geriausi kiekvienos komandos žaidėjai. Tai E.Užkuraitis („Šilutės vandenys“), R.Sirtautas („Armuha“), E.Eglynas („Vinulta“), A.Trakšelis („Vainutas“), M.Verbučianskas (FK „Šilutė“ jauniai).