Šilutės stadione sujudimas: pagaliau klojamas futbolo aikštės dirbtinės dangos pagrindas

Šilutės krašto sporto bendruomenei ir jai prijaučiantiems – gera žinia: į visų, kas netingi, kritikuojamą miesto stadioną pagaliau atkeliavo ilgai lauktos dirbtinės dangos futbolo aikštei pagrindas.

Pamatę šias pakuotes šilutiškiai suskubo skambinti redakcijai ir džiaugtis, kad miesto stadione pajudėjo darbai. Ernesto Budriko nuotr.

Tai elastingas, smūgius sugeriantis paklotas iš birių granulių, kurį praėjusią savaitę atgabeno UAB „Kelminta“. Stadione jau triūsia jį klojantys darbininkai.

UAB „Kelminta“ sunkvežimius ir daugybę baltų rulonų stadione šilutiškiai pastebėjo jau praėjusią savaitę. Tuomet ir pasipylė klausimai, kas vyksta Šilutės stadione?

Savivaldybės Ūkio skyriaus vyr. specialistas Modestas Rauktys sakė, kad tik paklojus futbolo aikštėje šį elastingą paklotą ant jo bus galima kloti ir dirbtinę dangą. Pagal sutartį, jau rugsėjo pabaigoje Šilutę turėtų pasiekti ir dirbtinė danga futbolo aikštei, kuri yra užsakyta vienoje Belgijos įmonėje. Jeigu tiekimas nesutriks ir orai leis, tikimasi jau spalį pradėti kloti ir dangą.

Stadione jau triūsia dirbtinės dangos pagrindą klojantys darbininkai.

Pasak M. Raukčio, Belgijos gamintojai pasirinkti todėl, kad būtent jų panašius gaminius šilutiškiams rekomendavo daugelis sporto bendruomenės atstovų, su kuriais buvo konsultuotasi. Teigiama, kad belgai gamina itin aukštos kokybės dirbtinę dangą.

Visas komplektas, o taip pat aikštės vartai ir dalis stadiono tvoros, kurią taip pat planuojama pakeisti, iš viso kainuos apie 269 tūkstančius eurų.