Šilutės stadione teisėjai nušvilpė du baudinius

Balandžio 17 d. Šilutės stadione Svajūno Česnulio treniruojama futbolo komanda minimalia persvara įveikė Utenos „Utenį“. Iki paskutinių sekundžių kovoję uteniškiai Pamario futbolininkams nusileido rezultatu 0:1.

Teisėjai neįžvelgė pražangų.

Pirmomis minutėmis šilutiškiams pavyko įmušti įvartį ir minimalią persvarą įšlaikyti iki rungtynių pabaigos. Įvartį galva į uteniškių vartus pasiuntė Ernestas Mickevičius. Tai jau antras jo įvartis šio sezono Lietuvos futbolo federacijos II lygos varžybose. Šilutiškiai turėjo aibę progų įmušti ne vieną įvartį, tačiau kamuolys atsitrenkdavo tai į vartų virpstą, tai skriedavo pro šalį. Tenka apgailestauti, kad teisėjai neįžvelgė dviejų pražangų baudos aikštelėje. Akivaizdžiai buvo pargriautas Giedrius Ratkus, uteniškių komandos žaidėjas baudos aikštelėje sužaidė ranka – pargriuvęs ranka lietė kamuolį.

Sužaidę ketverias rungtynes šilutiškiai dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir turnyrinėje lentelėje užima II vietą. Vienu laipteliu aukščiau yra Panevėžio FK „Ekranas“.

„Prastai sužaidėme rungtynių pradžią. Tikriausiai koncentracijos stoka – įvartį praleidome pirmosiomis minutėmis. Manau, pralaimėjimą lėmė varžovų didesnė patirtis ir fizinės savybės“, – kalbėjo komandos strategas Egidijus Varnas.

„Vaikinams sakiau, kad priešininkų komanda turi patirties, bus daug ilgų perdavimų, daug dvikovų. Svarbu buvo tų dvikovų nepralaimėti, tą ir darėme: charakteriu ir noru laimėti tikrai nenusileidom, bet nepasisekė rungtynių pradžia. Komandai neturiu pretenzijų, visi tikrai kovojo“, – savo auklėtinius gyrė ekipos treneris.

E. Varnas pabrėžė, kad rungtynėse žaidimo buvo nedaug, vyravo fizinė kova. „Pora žaidėjų iš aikštės išėjo šlubuodami, lauksime kitos savaitės ir žiūrėsime kaip jie jausis. Tiek jėgų atiduota, tiek kovota, svarbiausia, kad visi būtų sveiki“.

Balandžio 25 dieną „Šilutė“ žais išvykoje su Vilniaus BFA B futbolininkais.