Šilutės stalo tenisininkai seniūnijų žaidynėse – pirmi

Rugsėjo 5-ąją Gargžduose vyko Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių II etapo varžybos. Šiame etape varžėsi Klaipėdos apskrities savivaldybės: Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos, Rietavo, Kretingos ir Šilutės.

Šilutės stalo tenisininkai seniūnijų žaidynėse iškovojo I vietą.

Skirtingai nei ankstesniais metais, bendras etape dalyvavusių komandų skaičius buvo mažesnis. Tam įtakos turėjo nepalanki epideminė COVID-19 situacija, kuri palietė visas sritis, taip pat ir mėgėjų sportą.

Dalyviai varžėsi krepšinio 3 prieš 3, tinklinio 3 prieš 3, futbolo 5 prieš 5, virvės traukimo, smiginio, stalo teniso, šaškių ir šachmatų rungtyse.

Geriausiai šiose žaidynėse sekėsi mūsų tenisininkams: Jonui Piekautui, Domantui Kairiui ir Drąsidai Bagdonaitei. Jie nepaliko jokių šansų varžovams ir iškovojo pirmąją vietą bei teisę dalyvauti kitame etape.

Krepšinio 3 prieš 3 moterų varžybose šilutiškės užėmė II vietą. Tinklinio 3 prieš 3 vyrų varžybose mūsiškiai taip pat iškovojo antrą vietą ir teisę dalyvauti kitame etape. Šilutės rajono šaškininkai IV-V vietomis dalinosi su Rietavo savivaldybės komanda.

Po II žaidynių etapo į finalą pateko visose sporto rungtyse I – III vietas iškovojusios komandos, t. y. po 3 komandas iš kiekvienos zonos, išskyrus futbolą ir stalo tenisą, kai į finalinį etapą kviečiamos I – II vietas iškovojusios komandos t. y. po 2 komandas iš kiekvienos zonos. Išimtis šiemet padaryta virvės traukimo rungtyje, kai į finalinį etapą pateko 4 komandos.