Šilutės sunkiaatlečiai – ketvirti

sunkioji atletikaŠilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunių ir moksleivių sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko Marijampolėje. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai pasirodė neblogai – buvo ketvirti, bet iš čempionato jiems pavyko parvežti tik vieną medalį.

105 kg svorio kategorijoje Tomas Gumuliauskas iškovojo sidabro medalį (90 kg + 125 kg = 215 kg). Treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchajus džiaugiasi jo rezultatu, bet, jų manymu, Tomas galėjo pasiekti ir aukštesnį rezultatą – jam sutrukdė neseniai patirta trauma. Tai vienintelis medalis, kurį tądien iškovojo šilutiškiai.

94 kg sv. kat. V vietą iškovojo Simas Bataitis (80 kg + 95 kg = 175 kg). V vietą taip pat iškovojo ir Vytas Kikelas, pakartojęs savo asmeninį rekordą (70 kg + 90 kg = 160 kg).

85 kg sv. kat. Edgaras Jakas buvo ketvirtas (90 kg + 115 kg = 205 kg).

Treneriai nenusivylė savo antramete komanda ir mano, kad šiemet ji pasiekė gerą rezultatą – tarp 16 dalyvavusių komandų buvo ketvirta. Treneriai sako, kad jei vaikinai sportuos taip intensyviai, kaip dabar, jie taps puikia sunkiosios atletikos komanda, kuri iškovos ne vieną medalį.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.