Šilutės sunkiaatlečiai – ketvirti

sunkioji atletikaŠilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunių ir moksleivių sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko Marijampolėje. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai pasirodė neblogai – buvo ketvirti, bet iš čempionato jiems pavyko parvežti tik vieną medalį.

105 kg svorio kategorijoje Tomas Gumuliauskas iškovojo sidabro medalį (90 kg + 125 kg = 215 kg). Treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchajus džiaugiasi jo rezultatu, bet, jų manymu, Tomas galėjo pasiekti ir aukštesnį rezultatą – jam sutrukdė neseniai patirta trauma. Tai vienintelis medalis, kurį tądien iškovojo šilutiškiai.

94 kg sv. kat. V vietą iškovojo Simas Bataitis (80 kg + 95 kg = 175 kg). V vietą taip pat iškovojo ir Vytas Kikelas, pakartojęs savo asmeninį rekordą (70 kg + 90 kg = 160 kg).

85 kg sv. kat. Edgaras Jakas buvo ketvirtas (90 kg + 115 kg = 205 kg).

Treneriai nenusivylė savo antramete komanda ir mano, kad šiemet ji pasiekė gerą rezultatą – tarp 16 dalyvavusių komandų buvo ketvirta. Treneriai sako, kad jei vaikinai sportuos taip intensyviai, kaip dabar, jie taps puikia sunkiosios atletikos komanda, kuri iškovos ne vieną medalį.