Šilutės urėdo taurė vėl atiteko šilutiškiams – „Šilagėlės“ komandai

uredijos tinklinis nugaletojai DSCN9946Penktadienį vadinamajame Šilutės „Beždžionių pliaže“ surengtos tradicinės tinklinio varžybos VšĮ Šilutės urėdijos urėdo taurei laimėti.

Dalyvius ir sirgalius pasitikdamas urėdas Vaidas Bendaravičius džiaugėsi, jog šiemet tarpusavyje pasivaržyti užsiregistravo net 8 komandos iš Šilutės, Šylių, Rusnės ir Pagėgių.

Kol tinklininkai žaidė, gretimai miškininkams ir gamtos mylėtojams prijaučianti šilutiškė Stasė Budvytienė virė tikrų tikriausią šiurpą, pagardintą žvėriena.uredijos tinklinis DSCN9846

Pirmajame pogrupyje susirungė komandos „Heidekrug“, „Šilagėlė“, „Šyliai“ ir „Šilutė“, antrajame varžėsi „Urėdija“, pagėgiškių „Aitvaras“, „Rusnė“ ir RDR. Artėjant pusfinaliui, į jį iškopė narsiausiosios – „Aitvaras“ varžėsi su „Šilute“ ir šią komandą įveikė rezultatu 2:1, o „Rusnė“ nuo „Šilagėlės“ gavo atkirtį dviem taškais.

Dėl trečiosios vietos kovoti stojo „Šilutė“ ir salos komanda. Deja, „Rusnė“ tąkart neįveikė šilutiškių ir jiems nusileido dviem taškais.

Toks pat rezultatas buvo ir tarp kovojančiųjų dėl pirmosios vietos: šilutiškių „Šilagėlė“ įveikė pagėgiškių „Aitvarą“ rezultatu 2:0.

uredijos tinklinis sriuba DSCN9950Finale dėl didžiojo prizo – VšĮ Šilutės miškų urėdo taurės – kovoti stojo „Šilagėlė“ ir „Pagėgiai“. Vėl dviejų taškų persvara savo galingumą įrodė šilutiškiai, kurioje žaidė ir moteris – Danguolė Černeckytė.

Pusantros valandos trukusiose varžybose netrūko nei linksmybių, nei gerų emocijų. Visus susirinkusiuosius ir besidžiaugiančius paskutinėmis kalendorinės vasaros dienomis linksmino šilutiškiai Linas ir Erikas, grupės „Setas“ nariai, dovanodami nuotaikingą muziką ir per mikrofoną komentuodami varžybas.

Po komandų apdovanojimų išskirtiniai padėkos raštai įteikti ir teisėjams – Remigijui Špečkauskui, Danguolei Černeckytei, Linui Gedvilai, Ritai Kutkaitei bei pagalbininkei Deimantei Skiudulaitei. Urėdas V.Bendaravičius simbolinėmis dovanomis atsidėkojo ir Šilutės miškininkų komandai, kuri rūpinasi, kad poilsiautojai rastų tvarkingą paplūdimį.