Šilutės vaikams – dovanos iš Norvegijos

 

labdara vaikamsKalėdų dvasia ir noras dalintis bei dovanoti neaplenkė ir svetur gyvenančių šilutiškių. Norvegijoje dirbanti šilutiškė Daiva neužmiršo savo krašto vaikų ir nusprendė juos pradžiuginti prieš pat didžiausias metų šventes. Fabriko, kuriame dirba direktoriaus suruoštas dovanas vaikams ji atsiuntė į Šilutę.

Likus porai savaičių iki Kalėdų į Šilutę atkeliavo 7 dėžių siuntinys su žaislais iš tolimosios Norvegijos. Vaikus džiugins mašinėlės, minkšti žaislai, knygutės, spalvinimo knygelės, „Žvaigždžių karų“ herojų aprangos ir kt. Dovanas mažiesiems suruošusi viename iš fabrikų dirbanti šilutiškė Daiva džiaugiasi, kad siuntų pervežimo įmonės „Norvegijos ekspresas“ vadovas sužinojęs, jog didžiulėse dėžėse sukrauti įvairūs žaislai vaikams, siuntinį į Lietuvą pristatė nemokamai.

Žaislai, padedant socialinei darbuotojai Mildai Vaičiūnienei išdalinti Šilutės dienos centrui, Naujakuriuose nesenai atidarytiems bendruomeniniams vaikų globos namams „Šypsena“. Saugų vaikų globos namų direktorius Eugenijus Judeikis pažadėjo, kad dovanos bus padalintos ir kitose šeimynose gyvenantiems vaikams. Dalis dovanų pasiekė ir pavienes nepasiturinčias šeimas.