Šilutės vaikams ir jaunimui – „Šilutės būsto“ dovanos

Aikstele krepsinioDaugiabučius namus visame rajone administruojanti UAB „Šilutės būstas“ miestui padovanojo dar dvi dovanas – įrengė naują vaikų žaidimų aikštelę ir atnaujino dar vieną krepšinio aikštelę.

Trečiadienį miesto Knygnešių kvartale įvyko atnaujintos krepšinio aikštelės atidarymo šventė, kurios metu surengtos vaikų ir jaunimo gatvės krepšinio varžybos, buvo prizų ir siurprizų.

Buvo ir „neapgalvoto krepšinio“, ir nervų karo

Nors trečiadienį oras buvo žvarbus, krepšinio aikštelėje šalia Knygnešių kvartalo buvo karšta – taip manė visi, kam teko matyti Krepsinio aikstele supynesčia azartišką krepšinį žaidžiančius vaikus ir paauglius.

Į „Šilutės būsto“ kvietimą dalyvauti varžybose atsiliepė į 7 komandas susibūręs viso miesto jaunimas. Ir kaip neatsilieps, jei jau prieš dvi savaites žinojo, kad senoji aikštelė, per daugelį metų visai nuniokota, atgimė iš naujo: čia pastatyti nauji krepšinio stovai, prie jų pritaisyti lankai, atsirado ir suoliukai, ir šiukšliadėžės, nuvalyta žolė. Tad dabar ir šioje miesto dalyje krepšinio mėgėjai turi visas sąlygas tobulinti krepšinio įgūdžius.

Varžybas komentavęs Marijus Budraitis kai kuriais momentais ir pats stebėjosi greitomis jaunųjų atakomis, nors jų treneriai ir aplink sustoję varžybas stebėti suaugusieji nuolat patarinėjo žaisti ramiau. Anot M.Budraičio, nors buvo ir „neapgalvoto krepšinio“ momentų, ir nervų karo, bet gatvės krepšinyje juk leistina daugiau nei profesionaliame?..

Bet kokiu atveju mūsų miesto jaunimas tądien įrodė, jog jiems reikėjo šios vietos, kurioje galėtų išlieti savo energiją.

Parama miestui: kasmet 3000 eurų

Krepsinio aikstele KvederisLaisvalaikio aikštelių poreikį gerai supranta ir „Šilutės būsto“ vadovas Aleksas Kvederis, nuolat inicijuojantis tai vienos, tai kitos miesto vietos pagražinimą. Štai užpernai bendrovė įrengė vaikų žaidimo aikštelę Liepų ir Kęstučio gatvių rajone, kuri ir šiandien nuolat yra pilna vaikų.

Pernai krepšinio varžybos pirmą kartą organizuotos irgi „Šilutės būsto“ atnaujintoje Jaunimo alėjos krepšinio aikštelėje. Varžybų dalyviai tuomet ne tik apdovanoti, bet čia pat kartu su tėvais ir kaimynais dar ir žuviene pavaišinti.

O kur dar kasmet prieš didžiąsias metų šventes lempučių girliandomis apšviečiamas geltonasis tiltas per Šyšą, Šilutei gimtadienio proga miestui padovanotų 20 suoliukų, kitos dovanos.

Vos prieš kelias savaites tame pačiame Knygnešių kvartale bendrovė sumontavo dar vieną vaikų žaidimo aikštelę, kurios įrenginiai atsiėjo apie 1000 eurų.

„Šilutės būstas“ panašiems projektams kasmet skirdavo apie 10 000 litų, o šiemetinė parama miestui bendrovei atsieis apie 3000 eurų.

„Tiesiog kasmet iš anksto numatome lėšas, kurias galėtume skirti miestui“, – sako A.Kvederis.

Anot direktoriaus, taip daroma todėl, kad visame mieste gyvena bendrovės klientai – administruojamų namų gyventojai, tad ir siekiama padaryti jiems (ir ne tik jiems) ką nors gera. Šią tradiciją žadama tęsti ir ateityje.

Visuose darbuose, atnaujinant Knygnešių krepšinio aikštelę – taip pat, talkina ir Šilutės seniūnijos žmonės, o organizuojant krepšinio turnyrą padėjo ir Šilutės sportinio gyvenimo organizatoriai – VšĮ „Šilutės sportas“ ir Sporto mokykla.

Turnyro dalyviams – solidūs prizaiKrepsinio aikstele nugaletojai

Trečiadienį varžybose dalyvavę jaunieji šilutiškiai buvo ir apdovanoti. Visiems užkabinti medaliai, pirmųjų vietų savo amžiaus grupėse laimėtojams atiteko kvietimai į boulingo klubą „Jazz bowling“, kur jie galės visą valandą nemokamai žaisti. Be to, bus pavaišinti picomis ir gėrimais.

Kitų vietų laimėtojams atiteko nauji krepšinio kamuoliai bei saldūs prizai, kuriais irgi pasirūpino turnyro organizatoriai.

1999 m. gimusių ir vyresnių jaunuolių grupėje nugalėjo komanda „Rinktinė“, 2000 -2001 m. gimusiųjų grupėje – „Kingai“, 2002-2003 m. gimusiųjų grupėje nepralenkiama buvo „Bėda 3“ pasivadinusi paauglių komanda, o jauniausiųjų 10-mečių grupėje varžovus įveikė „2004-ųjų Linksmučiai“.