Šilutės vaiko teisių gynėjai išsikėlė į naujas patalpas

Liepos mėnesio pabaigoje Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Šilutės rajone specialistai iš patalpų Lietuvininkų g. 10 išsikėlė į naujas patalpas, esančias Kęstučio g. 2, Šilutėje.

vaikas

Naujose patalpose įrengtos ne tik darbuotojų darbo vietos, bet ir vaiko kambarys, kuriame specialistai galės saugiai, objektyviai ir nešališkai išklausyti vaiko nuomonę, interesantų priėmimo kambarys, virtuvėlė, skirta darbuotojams pavalgyti, vieta archyvui bei patalpos sandėliavimui.

Tarnyba ir toliau atstovaus bei gins vaikų interesus Šilutės rajone, o visi besikreipiantys asmenys nuo šiol laukiami naujuoju adresu. Primenama, kad šiuo metu į vidaus patalpas įeiti galima tik pasiskambinus ant durų nurodytais telefonų numeriais ir dėvint apsauginę veido kaukę.

Išsamesnės informacijos galima teirautis tel. 8 694 50895 (patarėja Indra Pranaitienė), el. p. klaipedos.apskritis@vaikoteises.lt. Daugiau kontaktinių duomenų rasite www.vaikoteises.lt.