Šilutės vaikus globojančiam centrui – 25-eri

Nors oras iš ryto nebuvo geriausias ir organizatorius privertė net išspausti nežinios ašarą – juk visi džiaugsmai vaikams buvo suplanuoti lauko erdvėje, vėliau situacija pasitaisė - danguje kaitino saulė.

Pasveikinti su jubiliejumi centro kolektyvą skubėjo valdžios atstovai, ištikimi rėmėjai, partneriai ir bičiuliai. Šis jubiliejus – tai visų mūsų šventė, kuri liudija, jog Šilutėje augantys vaikai yra mylimi, globojami ir jais rūpinamasi.

Anot Vaiko dienos centre jau 10 metų dirbančios socialinės darbuotojos Indrės Šveikauskienės, šiandien dėkoti už visus įstaigos metus, skirtus vaikams, reiktų visiems ištikimiems bičiuliams, o labiausiai – centro įkūrėjams, nes tik jų dėka taip sėkmingai gyvuoja įstaiga. Centro kolektyvas vieną pirmųjų padėkų skyrė pirmajai savo direktorei Onutei Klasauskienei, kuri taip pat atvyko į šventę. Nuoširdus ačiū už idėjų palaikymą, kasdienį rūpestį ištartas ir dabartinei direktorei Audronei Čekanskienei.

Su jubiliejumi sveikino ir Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė. Anot mero, sulaukus tokio jubiliejaus, yra kuo džiaugtis, nes įstaigos darbuotojų nenuilstanti veikla rodo, kad visas šis darbas yra labai reikalingas ir svarbus. V. Laurinaitis palinkėjo, kad tokie Vaiko dienos centrai atsirastų visose seniūnijose, nes jie yra didžiulė pagalba ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Sveikindamas su švente meras linkėjo darbuotojams stiprybės, gerų ir neišblėstančių idėjų bei socialinio saugumo, kuris priklauso nuo tinkamo uždarbio.

Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis pasidžiaugė, jog visai neseniai duris atvėrė ir Švėkšnos vaiko dienos centras, tad tokie centrai jau kuriasi seniūnijose. Pasak A. Šimelionio, Šilutės Vaiko dienos centras yra išskirtinis ne tik tuo, jog jau mini 25-ąjį jubiliejų, bet ir tuo, kad čia dirba ypatingi darbuotojai. Dvi iš jų buvo apdovanotos kaip geriausios metų socialinės darbuotojos. Taip pat A. Šimelionis pasidžiaugė, jog Vaiko dienos centre lankosi vaikai, kurie nepamiršta Socialinės paramos skyriaus, jį aplanko prieš kiekvienas Kalėdas, išpuošia.

Po sveikinimų išdalintos padėkos ištikimiems rėmėjams ir centro globėjams. Vienos iš pirmųjų padėkų skirtos pirmiesiems rėmėjams ir įkūrėjams – visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“, taip pat trims jos atstovėms, kurių iniciatyva ir atsirado šis centras: Donei Normantienei, Irenai Lekavičienei ir Onutei Klasauskienei.

Padėkota nuolatiniam centro globėjui Robertui Rimkui, UAB „Autostoma“, politikui Tomui Budrikiui, šilutiškiams Eglei ir Andriui Cibauskams, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjai Indrai Pranaitienei. I. Pranaitienė pasidžiaugė įstaigos veikla bei rezultatu, kurį parodo ne naujesnė ar ištaigingesnė kompiuterinė įranga, bet šypsenos ir vaikų nuveikti darbai.

Centro kolektyvą sveikinęs Šilutės atviro jaunimo centro direktorius Rimvydas Petrauskis dėkojo už bendrystę bei šypsenas, kurias kasdien mato ne tik vaikų, bet ir darbuotojų veiduose. Sveikino savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Eglė Čėsnienė, Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova, kiti svečiai. Vėliau svečiai pakviesti gimtadienio vaišių, o vaikai siautė kieme, kur jų laukė įvairios pramogos.