„Šilutės veteranas“ – tarptautiniame futbolo turnyre

chomiciaus taure 2„Šilutės veterano“ futbolininkai dalyvavo Marijampolės „ARVI“ futbolo manieže vykusiame tarptautiniame veteranų futbolo turnyre, skirtame Jonui Kaupaičiui atminti. Rungtyniavo 8 komandos, šilutiškiai rungėsi B pogrupyje.

Pirmose rungtynėse „Šilutės veteranas“ susitiko su Vilniaus bendraamžiais. Rungtynių pradžioje vyko lygių varžovų dvikova, nors žaisti teko ant šilutiškiams neįprastos maniežo dangos. Vilniečiams pirmiesiems pavyko įmušti įvartį į Lino Gedvilos saugomus vartus. Neliko skolingi ir šilutiškiai – kėliniui baigiantis gražiu tolimu smūgiu rezultatą išlygino Augustinas Kolpertas – 1:1.

Antrame kėlinyje pasipylė šilutiškių klaidos, ir varžovai įmušė dar du įvarčius. „Šilutės veteranas“ pralaimėjo – 1:3.

Kitame susitikime Pamario senjorai turėjo pripažinti Suvalkijos „Šakių – Vilkaviškio“ rinktinės pranašumą. Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo mūsų komandai. Jau pirmąją minutę į šilutiškių vartus krito įvartis, vėliau netikėtai kamuolį į savo vartus nukreipė Audrius Lukošius – 0:2. Varžovai įmušė dar du įvarčius ir po I kėlinio pirmavo 0:4.

Po pertraukos atsigavę šilutiškiai pagerino žaidimą: ne tik geriau gynėsi, bet nevengė ir staigių atakų. Sėkmingai vartus saugojo L.Gedvila. Rungtynėms baigiantis garbės įvartį įmušė Svajūnas Česnulis – 1:4.

Pamariškiams nepavyko išplėšti pergalės turnyro trečiose rungtynėse su Dzūkijos veteranais. Atkaklios varžybos I kėlinyje baigėsi be įvarčių. Realios progos įvarčiui pasiekti neišnaudojo rusniškis A.Kolpertas – nepataikė smūgiuodamas į tuščius vartus – 0:0.

Po pertraukos pamariečiai išsiveržė į priekį 2:0 (pasižymėjo A.Lukošius ir S.Česnulis). Tačiau mūsų futbolininkai per anksti patikėjo pergale. Varžovai paskutinę rungtynių minutę sugebėjo įmušti du įvarčius ir išlyginti rezultatą – 2:2. Sekė baudinių loterija, kurią 1:3 laimėjo alytiškiai. Galutinis rezultatas – 3:5 alytiškių naudai.

„Šilutės veteranas“ savo pogrupyje liko ketvirtas ir rungtynėse dėl 7-8 vietų jėgas išbandė su Rusijos Sankt Peterburgo bendraamžiais.

Čia mūsų senjorai demonstravo gerą žaidimą ir nepaliko jokių vilčių varžovams. Rezultatyviai rungtyniavo A.Kolpertas, įmušęs 2 įvarčius, po vieną įmušė Vaidotas Pielikis ir S.Česnulis. Iškovota pergalė 4:0 ir 7 vieta turnyre.

Turnyro nugalėtojais tapo Marijampolės senjorai, finale 3:2 įveikę Alytaus komandą. Treti liko vilniečiai, 4:3 nugalėję veisėjiečius.