Šilutės ŽŪM įteikti profesinio mokymo diplomai

zum diplomaiMokslo metai baigėsi. Nutilo šurmulys, nebeskamba į pamokas kviečiantis skambutis. Tuščiais koridoriais nuaidi tik naujai stojančiųjų žingsniai. Neįprasta mokykloje tokia ramybė ir tyla. Atokvėpis. Tačiau širdyse – begalinis džiaugsmas, nes šią vasarą pro Šilutės ŽŪ mokyklos duris į gyvenimą iškeliavo net 171 absolventas.

Birželio 27 d. iškilmingai buvo įteiktas didžiulis pluoštas profesinio mokymo diplomų. Net 4 iš jų – su pagyrimu. O tai reiškia, kad per visus trejus mokymosi metus sekretorės specialybę įgijusios Simona Armonaitė ir Indrė Jurkšaitytė, kirpėjo specialybę įgijusi Inesa Jermalajevaitė ir logisto ekspeditoriaus specialybę įgijusi Gabrielė Dyglytė savo pusmečių ir metiniuose mokomųjų dalykų įvertinimuose neturėjo nė vieno pažymio, mažesnio už aštuonetą.

Profesinio mokymo diplomus gavo 19 smulkiojo verslo paslaugų teikėjo, 9 sekretoriaus, 19 kirpėjo, 19 automobilių remontininko, 21 technikos priežiūros verslo darbuotojo, 45 logisto ekspeditoriaus ir 13 miško darbininko specialybių absolventų.

Moksleiviams, dalyvavusiems tarptautinėse Leonardo da Vinčio mobilumo projektų stažuotėse, kartu su diplomais įteikta ir 30 Europass dokumentų, o už puikiai ir labai gerai išlaikytus kvalifikacinius egzaminus – net 21 Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos raštas.

Mokykla padėkos raštais apdovanojo ir jos vardą garsinusius saviveiklininkus, sportininkus ir vokiečių kalbos būrelio narius.
Žemaičių Naumiesčio skyriuje įteikta 18 kvalifikacijos pažymėjimų. Juos gavo 11 apdailininko (statybininko) ir 7 virėjo specialybę įgijusių mokinių.

Atsisveikindami su diplomuotais specialistais mokyklos vadovai ir absolventų auklėtojai linkėjo puošti gimtinę gražiais darbais, siekti didesnių mokslo aukštumų ir būti tikrais Žmonėmis.