Šilutiškė A. Minkevičiūtė išrinkta į LTOK revizijos komisiją

Vilniuje vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinės asamblėjos rinkimų sesija. Jos metu šilutiškė, regbio pradininkė Šilutėje, trenerė, Lietuvos regbio federacijos generalinė sekretorė Austėja Minkevičiūtė išrinkta į LTOK revizijos komisiją.

Šilutiškė A. Minkevičiūtė išrinkta į LTOK revizijos komisiją.

„Regbis man primena gyvenimą: kad ir kiek tave griautų, privalai atsistoti. Man regbis yra laisvė. Tai išsilaisvinimas nuo stigmų, galimybė negalvoti, kaip atrodau, o žaisti ir daryti tai, ką myliu“, – sako Lietuvos moterų rinktinės žaidėja ir vaikų regbio trenerė A. Minkevičiūtė. Jaunos moters lūpomis kalba patirtis, nes būtent regbis jai padėjo atsitiesti po skaudžių išgyvenimų.

Austėjos istorija – antroji Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotos kampanijos „HeForShe“ dalis. Šio Jungtinių Tautų projekto tikslas – kviesti vyrus solidarizuotis ir kartu su moterimis aktyviai siekti lyčių lygybės, keisti stereotipus, būti vieninga ir matoma pokyčių jėga.

„Nors mano keliai su sutuoktiniu išsiskyrė, galiu vardinti ir vardinti vyrus, kurie patikėjo manimi ir palaikė. Vyrus, kurie kasdien prisideda prie moterų regbio kūrimo, nes supranta, kad tai – visų mūsų reikalas. Už moteris! Regbyje ir ne regbyje, namuose ir darbuose, vienišas ir ištekėjusias, be vaikų ir su vaikais, už visas moteris, besirenkančias savo kelią, kad ir koks tas kelias bebūtų, kur benuvestų!

Už pasitikėjimą savimi ir pasirinkimo laisvę!“, – sako šilutiškė.