Šilutiškė G. Šiaudvytytė – šalies kroso čempionė

Lengvoji 3Gražiame šalies kampelyje – Smiltynėje finišavo VI – paskutinis Lietuvos kroso taurės varžybų etapas. Šilutiškė Goda Šiaudvytytė tapo čempione.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Linos Leikuvienės, iškovojo gražuolę komandinę II vietos taurę, o G. Šiaudvytytė tapo absoliučia nugalėtoja mergaičių grupėje. Bėgikas Naglis Kuturys iškovojo trečios vietos taurę jaunučių grupėje.

Estafetėje 4×500 m šilutiškiai Goda Šiaudvytytė, Kamilė Stankutė, Vilmantas Retenis ir Naglis Kuturys tapo nugalėtojais, aplenkę II vietą užėmusius ukrainiečius, toliau likusius klaipėdiečius, kelmiškius, dvi kauniečių komandas bei greitakojus latvius.

Pasak trenerės L. Leikuvienės, smagu, kad Godos tikėjimas ir nuoseklus darbas suteikė džiaugsmo jai pačiai – tapo šalies čempione. „Dėkoju visai savo šauniai komandai“ – neslėpė džiaugsmo trenerė.

Trečią vietą iškovojęs N. Kuturys kultivuoti bėgimą pradėjo prieš metus. „Aš jį pernai rudenį pamačiau Pagėgių bėgime. Gerai bėgo. Pakalbinau pabandyti lengvąją atletiką ir jis prisijungė. Niekada prieš tai, net rajono krose jo nemačiau. Naglis yra darbštus, siekiantis savo tikslo, tik dar trūksta pasitikėjimo. Jis pats sako „niekada nežinojau, kad galiu bėgti“, – „Šilutės naujienoms“ pasakojo L. Leikuvienė.

Didelį indėlį įnešė kiti komandos nariai: Mija Pielikytė, Adrija Jokubauskaitė, Augustė Juškaitė, Kamilė Kerpytė, Kamilė Stankutė, Dija Jasaitė, Kristina Bataitytė, Julija Baciūtė, Mykolas Maurius, Ignas Stankus. Šįkart padėti negalėjo komandos lyderis Justas Budrikas.

Dar vienas įdomus faktas (ne „antis“): į varžybas lydintis savo dukrą Miją Pielikytę tėtis Edgaras pradėjo pats bėgioti, o Mija tapo jo trenere. Edgaras 7000 m distanciją įveikė per 35 min.51 sek. ir užėmė 13 vietą, aplenkęs 22 greitakojus.