Šilutiškė – sunkiosios atletikos čempionato debiutantė

sunkumu kilnojimas remigija licinchajusSavaitgalį Klaipėdoje baigėsi dvi dienas vykęs 86-asis Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo iki 20 metų, jaunimo iki 23 metų ir 10-asis moterų sunkiosios atletikos čempionatai.

Šilutiškiams pavyko visuose čempionatuose iškovoti mažiausiai po vieną medalį.

Suaugusiųjų čempionate 85 kg svorio kategorijoje aukso medalį iškovojo šilutiškis, dabar Klaipėdoje besitreniruojantis Marius Mickevičius (treneriai B.Vyšniauskas ir L.Čičirka). Dvikovėje jis surinko 325 kg ir pripažintas stipriausiu jaunimo iki 23 metų grupėje.

Pamarietis Donatas Anuškevičius suaugusiųjų čempionate liko antras, nors dvikovėje surinko tiek pat – 325 kg. Donatas svėrė 1,1 kg daugiau už varžovą, tad jam teko džiaugtis sidabro medaliu.

III vietą toje pačioje svorio kategorijoje iškovojo trenerių L.Čičirkos ir L.Ličinchajaus auklėtinis Tomas Ličinchajus (dvikovė – 283 kg). Su tokiu pat rezultatu Tomas jaunimo iki 20 m. čempionate iškovojo aukso medalį.

Suaugusiųjų čempionate 94 kg sv. kategorijoje auksas atiteko šilutiškiui Algimantui Trajanauskui. Jis dvikovėje surinko 333 kg, taip pat su tuo pačiu rezultatu jis iškovojo ir jaunimo iki 23 m. čempionato auksą.

10-ajame moterų sunkiosios atletikos čempionate dalyvavo ir šilutiškė – šešiolikmetė Remigija Jurėnaitė. Ji tarp trylikos 69 kg svorio kategorijos moterų iškovojo garbingą III vietą.

Nors Remigija treniruojasi vos 4 mėnesius, pasak trenerių, tai stabili ir perspektyvi sportininkė. Ji – pirmoji mergina, kuri atstovavo Šilutės sunkiaatlečių komandai. Remigija pateks į Šilutės sporto istoriją kaip šios sporto šakos pradininkė tarp moterų.