Šilutiškei – du Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių medaliai

vaiku lengvojiPrieš savaitę Utenoje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Į šias varžybas galėjo patekti tik sportininkai, perėję zoninę atranką.

Pirmenybėse buvo apdovanojami 1-6 vietas užėmę sportininkai – jie gavo diplomus. 1-3 vietas iškovoję lengvaatlečiai dar gavo ir medalius.

Visiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko užimti prizines vietas. Jurgitai Rudytei iš visų komandos draugų sekėsi geriausiai – ji parsivežė net du medalius.

Linos Leikuvienės auklėtinė Jurgita Rudytė dalyvavo 2 kg rutulio stūmimo bei 150 g sveriančio kamuoliuko metimo rungtyse. Rutulį jaunoji sportininkė nustūmė 10,63 m ir tarp 20 dalyvavusių sportininkių užėmė III vietą. Tai tikrai puikus pasiekimas!
Dar labiau jaunoji sportininkė pradžiugino visą savo palaikymo komandą kamuoliuko metimo sektoriuje – kamuoliuką švystelėjo 57,70 m ir laimėjo sidabro medalį.

Komandos draugė Emilija Saudargaitė užėmė IV vietą 60 m barjerinio bėgimo trasoje, o trenerio Stasio Oželio auklėtinis Martynas Lidžius tokiame pačiame nuotolyje tarp berniukų užėmė V vietą.

Šeštąsias vietas užėmė Julija Baciūtė (600 m bėgimas) ir Justas Budrikas (1000 m bėgimas).

Pasak trenerių, konkurencija vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse buvo tikrai didelė, nes ten susirinko geriausi atstovai iš visos Lietuvos.

Didelį įspūdį visiems paliko Utenos stadionas, ne vienas sakė, kad tokio Lietuvoje dar nėra matę.