Šilutiškės atstovaus Lietuvai tarptautinėse varžybose

vaiku sportas SAM 4443Utenos „Utenio“ stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) pirmenybės.

Teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose rajonų sportininkai turėjo išsikovoti zoninėse varžybose. Penkiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams šią teisę pavyko išsikovoti, trims pavyko parsivežti medalius, vienam iš jų – net du.

Sportininkai varžėsi 12-oje rungčių. Vaikai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais atskirose amžiaus grupėse: gimusių 2002 m., gimusių 2003 m. ir gimusių 2004 m.

Gimusiųjų 2002 m. ir jaunesnių grupėje net dviem medaliais pasipuošė L.Leikuvienės auklėtinis Osvaldas Gusčius. Jis iš 10 varžovų 60 m barjerinio bėgimo rungtyje finišavo pirmas (9,99 s), o 60 m bėgimo rungtyje šis jaunasis lengvaatletis finišavo trečias (8,38 s), pralenkęs net 24 varžovus.

Komandos draugas Justas Budrikas taip pat apdovanotas bronzos medaliu, nes 1000 m bėgimo rungtyje finišavo trečias (3:07,43 min.).

Toje pat amžiaus grupėje 600 m bėgimo ryngtyje III vieta atiteko S.Oželio treniruojamai Gerdai Bartkutei, kuri distanciją įveikė per 1:50,49 min. Ji nusileido tik dviem varžovėms iš Kauno ir Šakių, o už nugaros paliko 20 varžovių. Kadangi jaunoji lengvaatletė yra gimusi 2004 m., tai savo amžiaus grupėje ji užėmė I vietą ir jai atiteko aukso medalis.

Panaši situacija buvo ir L.Leikuvienės auklėtinei Viltei Benkauskaitei. Varžydamasi su 2 metais vyresnėmis varžovėmis, Viltė bendroje įskaitoje 60 m bėgimo rungtyje nepateko net į greičiausiųjų dešimtuką, bet savo amžiaus grupėje (gimusiųjų 2004 m.) ji buvo pirma ir gavo aukso medalį.

Jaunos ir perspektyvios lengvaatletės Gerda ir Viltė pakviestos su Lietuvos vaikų rinktine dalyvauti tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose, kurios vyks Lenkijoje rugsėjo mėnesį.