Šilutiškės vėl pajuto pergalės skonį

moteru krepsinio komandaPatekusiai į Lietuvos moterų krepšinio A lygos pirmenybių II etapą, Šilutės moterų komandai „Pamarys“ nesisekė, kaip buvo įprasta pirmenybių pradžioje. Žaidėjų traumos bei kiti niuansai vis sutrukdydavo mūsų krepšininkėms nugalėti.

Bet tai negalėjo tęstis ilgai, ir po pralaimėjimų maratono šilutiškės išplėšė dvi pergales iš eilės.

Susitikimas namuose

Savoje aikštėje šilutiškės sulaukė viešnių iš Kauno – „SKK komandos“. Ankstesnis tarpusavio susitikimas baigėsi mūsiškių nenaudai, bet šįkart „Pamarys“ parodė charakterį ir iškovojo pergalę. „Nebuvo lengva, bet pergalės skonį taip gera vėl pajusti“, – komentavo „Pamario“ žaidėjos.

Pirmame kėlinyje jėgos buvo apylygės, abi komandos mėtė ir taikliai, ir pro šalį. Rezultatas pasibaigus pirmosioms 10 minučių buvo 14:18 – pirmavo varžovės.

Antrasis kėlinys buvo nuobodus. Žaidėjos lakstė po aikštelę, bet švieslentėje rezultatas nesikeitė. Nei vienai, nei kitai pusei nepavykdavo užbaigti atakos sėkmingai. Mūsiškių kamuolys pirmą kartą pasiekė tikslą apie 5-ąją kėlinio minutę, o varžovėms pradėjo kristi tik likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos. Bet po dviejų kėlinių vis dar pirmavo „SKK komanda“.

Po ilgosios pertraukos „Pamario“ krepšininkės atgavo kvapą ir pradėjo savo mėgiamą greitą bei taiklų žaidimą. Trečiajame kėlinyje joms pavyko sumesti 25 taškus, o tuo tarpu varžovės pelnė tik 6 taškus. Mūsiškės išsiveržė į priekį 45:32.

Ketvirtajame kėlinyje komandos vėl žaidė apylygiai. Tai šilutiškėms buvo į naudą, nes jos jau buvo nemažai atitrūkusios nuo varžovių.

Po finalinės sirenos pergale (po šiokios tokios pertraukos) vėl džiaugėsi pamariškės – 59:45.

Rezultatyviausios mūsų žaidėjos buvo: L.Stančiauskienė – 28 taškai, D.Černeckytė – 11, R.Radišauskaitė – 10, J.Tamošiūnienė – 6 ir I.Viliūnienė – 4.

Svečius išlydėjo be pergalės

Praėjusią savaitę sulaukėme dar vienos Kauno komandos – „LSU – Kaunas“. Šiai komandai taip pat pamariškės buvo nusileidusios žaisdamos išvykoje.

Tačiau namų sienos visada geriau – namuose varžovės įveiktos 10-ties taškų skirtumu 59:49.

Rezultatyviausios tądien buvo: R.Radišauskaitė – 19, L.Stančiauskienė – 17, D.Černeckytė – 11 taškų.

Šilutės moterų krepšinio komandai „Pamarys“  Lietuvos moterų krepšinio A lygos pirmenybių II etape liko sužaisti trejas rungtynes. Nuo jų labai priklauso, ar šilutiškės pateks į III etapą.

Artimiausios rungtynės laukia balandžio 6 dieną Šilutės krepšinio salėje su Vilniaus universiteto komanda.

Kitą dieną pamariškės išvyks į Panevėžį, kur bandys įveikti „PKKSC -Naftėnas“ krepšininkes.