Šilutiškiai čempionų vardus iškovojo Rygoje ir Šakiuose

dziudo mazieji songaila staniusRygoje vyko Latvijos U-16 dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, ir vienas iš jų tapo čempionu.

Kitą dieną jėgas išbandė kiti mokyklos imtynininkai U-18 ir vaikų tarptautiniame dziudo turnyre Šakiuose. Ten taip pat iškovotas čempiono titulas.

E.Sagalec – čempionas

Rygoje vykusiame čempionate daugumai gerai jau žinomas šilutiškis Edvardas Sagalec svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo čempiono vardą. Komandos draugas Dominykas Šatkus svorio kat. iki 66 kg liko penktas.

Šakiuose mažųjų grupėje geriausiai sekėsi Mantui Sungailai, kuris savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą, o Emiliui Staniui svorio kategorijoje iki 30 kilogramų atkaklioje kovoje pavyko įveikti Elektrėnų imtynininką ir laimėti III vietą.

U-18 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg II vietą užėmė Edvardas Sagalec, nusileidęs kauniečiui M.Gužauskui.
Kitiems Šilutės sportininkams truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius.

Kėdainiuose – 14 mūsiškių

Kėdainių arenoje vyko tarptautinis vaikų dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai, gimę 2004 m. ir jaunesni. Šilutės dziudo klubui “Kumikata” atstovavo 14 sportininkų.

Svorio kategorijoje iki 25 kg gerai pasirodė Domas Plikšnys, kuris nusileido tik šios svorio kategorijos čempionui iš Vilniaus.
Svorio kategorijoje iki 30 kg III vietą iškovojo E.Stanys, penktas šioje svorio kategorijoje liko Arnas Naujokas.

Svorio kategorijoje iki 38 kg II vietą užėmė Augustinas Goberis. Absoliučioje svorio kategorijoje III vietą iškovojo M.Sungaila.

Visi prizininkai apdovanoti medaliais ir turnyro rėmėjų atminimo dovanomis. Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius.