Šilutiškiai dalyvavo laivų parade Klaipėdoje

Gegužės 18 d. Klaipėdos irklavimo centras pradėjo savo sezoną mieste. Sportininkai startavo vienvietėmis baidarėmis ir kanojomis, dvivietėmis baidarėmis. Vyko Klaipėdos baidarių ir kanojų atviros irklavimo pirmenybės, kuriose varžėsi ir Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, treniruojami Romualdo Drungilo ir Evaldo Bilevičiaus.

Šilutės sporto mokyklos jaunieji irkluotojai varžybų sezoną pradėjo Klaipėdoje. S. Smirnovas (pirmas iš kairės) iškovojo sidabrą.

Klaipėdos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Dangės upėje, dalyvavo Klaipėdos, Telšių, Plungės ir Šilutės sporto mokyklos jaunieji irkluotojai. Pasak E. Bilevičiaus, geriausiai šilutiškių tarpe pirmenybėse sekėsi Simonui Smirnovui. Jis vienviete (K-1) baidare 200 m distanciją įveikė antras ir iškovojo sidabro medalį.

Po metų pertraukos vyko tradicija tapęs 13-asis laivų paradas. Nuo ryto Dangės upėje, o vėliau ir Kruizinių laivų terminale bei Kuršių mariose, vyko ne tik įvairios varžybos, bet ir iškilmingos ceremonijos, dirbtuvės vaikams, laivų deniai buvo atviri lankytojams.

Klaipėdiečiams pristatytas laivas, kuriuo lietuvis keliautojas Aurimas Mockus pirmasis pasaulyje ketina valtimi perplaukti Ramųjį vandenyną: nuo Kalifornijos iki Australijos. Atiduodamas pagarbą kraštui, irklinę valtį jis pavadino „Kuršiu“.