Šilutiškiai iš 25 komandų užėmė III vietą

krosas F_estafeteRugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo Palangoje vykusiose Lietuvos mokinių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybėse bei Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų taurės varžybose.

J.Tubutis ir K.Mickus – antri

Penktadienį Palangos botanikos parke vykusiose kroso varžybose geriausiai sekėsi trenerės Linos Leikuvienės treniruojamiems jauniams (gim. 1999 m.) Jokūbui Tubučiui ir Kęstui Mickui – abu iškovojo II vietas. Jokūbas bėgo 1500 m, o Kęstas – 3000 m nuotolius.

Trenerio Stasio Oželio treniruojama bėgikė Gerda Bartkutė (gim. 2003 m.) 1000 m distancijoje vaikų grupėje užėmė III vietą.

Per plauką nuo apdovanojimų liko jaunučiai Justas Budrikas (1500 m bėgimas) ir Erestida Bagdonaitė (500 m bėgimas) – abu užėmė IV vietas.
Jų treniruočių draugai O.Guščius ir J.Baciūtė liko penkti 1000 metrų bėgimuose, vaikų grupėje startavusi N.Kuprytė ir jaunutė D.Jasaitė 500 m bėgimuose užėmė VI vietas.

Sidabras – estafetės bėgikamskrosas F1_rutulys

Šeštadienį bėgikai varžėsi kroso estafetėje. Komandas sudarė trys vaikinai ir merginos. Paskutinioji mergina bėgo 500 metrų, o kiti komandos dalyviai – po kilometrą. Gražioje ir permainingoje kovoje Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai iškovojo II vietą, į priekį praleidę tik galingą Panevėžio I komandą, bet stipriai aplenkę Klaipėdos, Kauno, Raseinių, Panevėžio II ir Jonavos komandas.

Šilutiškiai Justas Budrikas, Gerda Bartkutė, Kęstas Mickus, Julija Baciūtė, Jokūbas Tubutis ir Kristina Jašauskaitė apdovanoti II vietos medaliais ir diplomais.

Susumavus visus kroso ir kroso estafetės taškus šilutiškiai iš varžybose dalyvavusių 25 miestų ir rajonų komandų užėmė III vietą ir iškovojo savo sporto mokyklai taurę.

Vėliau varžybos persikėlė į Palangos stadioną, kur varžėsi metikai. Save, trenerę L.Leikuvienę ir varžoves labiausiai nustebino traksėdiškė jaunutė Jurgita Rudytė, kuri 3 kg rutulį nustūmė 13,18 metrų. Jurgita daugiau nei metru pagerino savo asmeninį rezultatą ir iškovojo I vietą.

Rutulį stūmė ir metais jaunesnė treniruočių draugė Kristina Bataitytė, kuri taip pat pagerino savo geriausią rezultatą – 10,93 m ir užėmė V vietą iš 15 varžybose dalyvavusių jaunučių.