Šilutiškiai iš čempionato grįžo su 8 aukso medaliais

boksas fVasario 8-10 dienomis vyko Lietuvos rajonų suaugusiųjų (gim. 1978 – 1999 m.) ir jaunimo (gim. 2000-2001 m.) vyrų ir moterų bokso čempionatas. Į jį vyko 13 Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtinių, kurie visi parsivežė medalius – iš viso 8 aukso ir 4 bronzos. Šilutiškiai ir komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą. O varžovų buvo iš įvairių rajono miestelių – dalyvių 116.

Merginų grupėje 64 kg svorio kategorijoje dalyvavo dvi šilutiškės. Gabrielė Bagdonaitė į finalą nepateko, nusileido panevėžietei Erikai Kietytei, tad mūsiškei liko bronza. Komandos draugei Monikai Elglynaitei pusfinalis buvo sėkmingesnis, ji įveikė Elizą Mickevičiūtę (Kalvarija) ir finale susitiko su E.Kietyte. Čia V.Murausko auklėtinė įrodė, kad įveikus vieną šilutiškę antros nepaims. Savo varžovę iš Panevėžio Monika įveikė aiškia persvara ir džiaugėsi auksu.

Turime ir dar vieną auksinę merginą, tai Rugilė Altaravičiūtė, kuri įveikusi varžoves iš Kalvarijos ir Kėdainių džiaugėsi čempionės titulu.

Vaikinų grupėje 60 kg svorio kategorijoje neįveikiamas buvo Aurimas Koroliovas. Aurimui atiteko aukso medalis.

56 kg svorio kategorijoje ringe pirštines su varžovais surėmė ir Markas Užkuraitis. Jis pirmąją kovą laimėjo, bet pusfinalyje įveikti varžovo iš Jonavos nepajėgė. Markui atiteko bronza. Bronzos medalis 49 kg svorio kategorijoje atiteko ir Mindaugui Juciui, kuris iki finalo nenuėjo.

Suaugusiųjų čempionate moterų grupėje 64 kg svorio kategorijoje finale įveikusi kėdainiškę, čempionės vardu bei aukso medaliu džiaugėsi Austėja Aučiūtė.

Auksu pasipuošė ir Marius Kontrimas 49 kg sv. kat., auksą iškovojo ir +91 kg sv. kat. kovojęs šilutiškis Povilas Mauricas. Svorio kategorijoje 81 kg dalyvavo du šilutiškiai. Burtai nulėmė, kad pusfinalyje susitiko komandos draugai Julius Vingis ir Lukas Petrauskas. Po kovos paaiškėjo, kad dėl aukso kovoti stoja Lukas su varžovu iš Telšių Kornelijum Norvilu, o Juliui atiteko bronzos medalis. Finale Lukas su varžovu susitvarkė ir iškovojo čempiono vardą.

Aiškia persvara 91 kg sv. kat. finale įveikęs pasvalietį Mindaugą Mateliūną aukso medalį iškovojo mūsiškis Robertas Jokulys, bronzą laimėjo Jokūbas Uljanovas (75 kg).